Přejít na obsah

Zadné svetlá počas jazdy náhodne zhasnú


zialbelko

Doporučené příspěvky

Už sa mi viac krát stalo, že ma zastavili policajti z dôvodu, že mi nesvietia zadné svetlá. Ja som ale nikdy neveril, pretože vždy keď som došiel domov tak svietili. Minule ma ale vyzvali aby som vyšiel von z auta pozrel sa sám a hľa, skutočne nesvietili. Tak som teda vymenil poistku ako prvú možnosť a svetlá svietili. Situácia sa ale opäť zopakovala a opäť som sa presvedčil na vlastné oči, že svetlá nesvietia, ale keď som došiel domov tak opäť svietili.

Chcel by som sa opýtať, či to nemá aj nejaký súvis s tým, že keď mám spínač svetiel v "nulovej" tak mi zvykne náhodne zaprskať palubná doska a zmizne mi kontrolka svetiel a tým pádom mi aj zhasnú predné svetlá, čo mám overené. Toto sa ale nedeje v "dvojkovej" pozícii, ktorú využívam stále. To znamená, že tento zvuk nepočujem, ale keď si niekedy náhodne prepnem do "nulovej" pozície tak mi predné svetlá nesvietia aj keď za normálnych okolností v tej pozícii svietia, akurát že bez podsvietenia palubnej dosky. Je teda možné, že sa deje to isté aj v dvojkovej pozícii, akurát že bez toho zvuku a zhasnú iba zadné svetlá, keďže s prednými problém v dvojkovej pozícii nie je? Je možné, že je tam nejaký konflikt s FM transmitterom, ktorý využívam? Môže byť problém v spínači alebo je problém v počítači?

Ospravedlňujem sa za laické výrazy, ale absolútne sa nevyznám do áut a potrebujem sa poradiť s niekým kto sa vyzná do elektriky, ale nemám s kým. Bol by som rád keby si to viem spraviť aj sám doma. Servis beriem ako poslednú možnosť, lebo keby mi rozoberali palubnú dosku tak by to údajne trvalo aspoň týždeň a ja potrebujem auto na dochádzku do práce. Predom ďakujem za odpovede a ešte raz sa ospravedlňujem za túto chaotickú kopu textu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...