Přejít na obsah

Octavia netáhne


Doporučené příspěvky

Zdravím, už si opravdu nevím rady. Mám Octavku 1.9 tdi ASV a auto prostě nemá výkon. Nejde do otáček, jedu na 3 a dám plný plyn a auto leze strašně pomalu do otáček, proste tam není vůbec ten zátah, když dosáhnu vyšších otáček tak je trochu zátah cítit, ale jen trochu. Diagnostika bez závad. Předtím auto padalo do nouze, tak se vyčistilo turbo a týden to trochu jelo a poté už se tomu zase nechtělo. Mám tam i chip a s tim to taky nejede a do nouze to taky nepadá. Jsou vyměněny podtlakové hadičky, N75, váha a čidlo na IC a zaslepený EGR. Když jsem jí kupoval, tak bylo dělané těsnění pod hlavou a rozvody, tak nevim jestli nemůže byt problém tam. Už opravdu nevim co s tím, nejlépe bych potřeboval někoho kdo tomu opravdu rozumí, nejlépe okolí Kutné Hory a Havlíčkova Brodu, ale zajedu si klidně i dál 

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem měřil podtlak na N75, z vývěvy tam jde - 1bar (manometr mám jen do - 1bar) a z N75 na baňku jde jen - 6,2bar a ventil jsem dával novej před 3 měsíci. Je tedy v háji? Půjčil jsem si ventil z jiného auta a ten mi ukazoval na baňku - 0,73bar. Po tomto prohození auto jede už úplně jinak. Mám tedy koupit znovu nový N75? Jen se bojím, aby zase nepřepouštěl malý podtlak

Odkaz ke komentáři

Pokud by po výměně N75 nastala změna k lepšímu tak je pravděpodobně příčina v něm. Jiná otázka je zda ten před časem vyměněný N75 byla nějaká levná čínská náhrada, náhrada z Evropy (je sice dost pravděpodobné že to vyrobili také v Číně ale dodavatel si hlídá kvalitu) nebo originál. 

Odkaz ke komentáři

Puvodne v aute byl original a ja si myslel ze je spatny, tak jsem tam dal novy Pierburg a ten ted prave ukazoval tu nizkou hodnotu, tak jsem si z jineho auta pujcil original a s tim to jede a ma mnohem vysi hodnotu. Tak ted vubec nevim co koupit, original skoro neni k sehnani nebo stoji raket

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...