Jump to content

OCTAVIA I TOUR 2006 zadní stěrač

Recommended Posts

Za prvé . Určitě se to netýká motoru. Za druhé.  Tyhle auta , ač jich mnoho jezdí, jsou za zenitem . Tudíž moc odpovědí nečekej. Ale hledej hlavně v sekci elektrika a možná karosérie. 

předpokládám vyměnit páčku, dotahat elektriku, navrtat okno, nebo sehnat okno s dírou a osadit... Podle toho že jsi zadní stěrač neměl dle toho co píšeš, předpokládám že se jedná o liftback... 

Osobně bych se raději naučil koukat do bočních zrcátek... 😄

Je to uplne zbytecna vec. Mam octu 15 let bez sterace a nikdy jsem ho nepotreboval. Od toho jsou zrcatka 😁

Ta prace s celym zapojenim (navic musis vymenit sklo) za to absolutne nestoji!

před 11 hodinami, Prezes__22 napsal:

Dobrý den, chci namontovat zadní stěrač octavia 1 TOUR 2006, mám montáž na zadní výklopné dveře a páčku a motorek s perem a páčkou.  Jak to všechno nainstalovat.  Díky za všechny rady.

Pokud jsi šikovný a opravdu chceš mít zadní stěrač na zadku, tak si jej udělej, je zde na fóru i téma o zapojení a tahaní kabeláže, jak píšou kolegové své názory a zkušenosti, tak těchto se drž a zvaž svou zručnost, finanční náročnost a stav vozu, 

Dokud něco nevyzkoušíš, myslíš si, že to je zbytečné. Já jsem zažil stírač na Octavia 3 liftu a byl perfektní. Ano, sklo se nešpiní, jako na combi, takže se při cestě nepoužívá, ale při rose, zapocení, sněžení, dešti to věc dobrá je. Pokud bych si lifta objednával nového, určitě bych tam tu položku zaškrtnul.