Přejít na obsah

Octavia 3 1.4 TSI 103kw


Tomas6

Doporučené příspěvky

Prodám Octavii 3 1.4 TSI rok výroby 2013, najeto 260tis. km, nová v ČR, tudíž dohledatelné kilometry. Já druhý majitel koupeno při 240 tis.km, předtím pravidelný servis Škoda, následně já. 

Spoustu věcí udělaných, jako tlumiče, vyčištěné vstřikovače, vyčištěno sání a kanály v hlavě, nové svíčky, olej v převodovce,termostaty a vodní čerpadlo, nový radiátor topení, zkontrolovaná a doplněná klimatizace. Před prodejem budou vyměněny rozvody a olej se všema filtrama.

Karoserie zespod ošetřená proti korozi plus ošetřené dutiny. Absolutně bez koroze.

Nízká spotřeba okolo 6l na 100km.

Výbava:

Vyhřívané sedačky, klimatizace, android rádio s navigací Zenec, tempomat, tažné zařízení, v kufru vanička a praktická polička pod platem. Na sedadlech potahy. Interiér není zničený ani to není vyhulenka.

V autě je namontované elektrické přitápění ptc, takže v zimě není zima než se auto ohřeje.

Auto bude při prodeji na originálních 16" ALU kolech se zánovními pneumatikami. 

CENA 209000 Kč

V případě zájmu o černé 18" ALU které jsou teď na autě, cena bude plus 14000 Kč.

NEDAŘÍ SE MI SEM UMÍSTIT VÍCE FOTEK, TAK KDYŽTAK PROSIM PÍSNĚTE KDO MA ZÁJEM NA TomasMandak@seznam.cz ZAŠLU VÍCE FOTEK.

IMG_20220816_192620.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...