Jump to content

Haldex opravná sada

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Ahoj, mám taký problém / otázku - Octavia 1, 2006, Tour.  Zadné parkovačky nesvietia rovnako - pravá bez hmlovky svieti viac, na úrovni asi ako ľavá so zapnutou hmlovkou. Skúšal som dať do pravej tiež dvojvláknovú žiarovku v domnení že možno dvojvláknová bude na jednom vlákne svieti menej, ale je to rovnaké. Výsledok je, že ľavé svieti menej ako pravé, a ľavé so zapnutou hmlovkou svieti takmer identicky ako pravé bez. Myslel som si, že je to tým že som pouźil žiarovku z brzdového svetla ako parkovačku ale vymenil som žiarovky a je to rovnaké. Ak použijem na ľavé svetlo jednovlákno, svieti to myslím podobne ale nonstop svieti na prístrojovke kontrolka hmlovky, aj keď hmlovka samotná nesvieti kedže tam nie je 2 vlákno. Stretol sa stým už niekto, alebo som prehliadol nejaký elementárny problém?  Vďaka
    • Ahojte, spínač som vymenil, problém vyriešený. vďaka za pomoc
    • Prosím, je možné nějak doinstalovat, tedy hlavně sehnat, loketní opěrku Jumbo box? Budu fasovat auto ve výbavě Active Plus a rád bych ji tam měl. Moc děkuju
  • Create New...