Přejít na obsah

Blue RS


Doporučené příspěvky

Tak jsem se nedávno stal majitelem Octavie 2 RS TSI 147kw manual. Najeto 166.000km. Pred Octavii jsem mel Volvo S70 T5 cca 380hp. Ale uz jsem mel toho velkeho ladeni dost a taky jsem chtel vyzkouset neco noveho. Na aute jsem zatim udelal tohle :

1. Carbonove sani ,blow off,remap ecu ,APR civky , stage 1. Objednana je downpipe . Jsou objednane pruziny a maska . Nechal jsem udelat folie na okna a polepy sloupku.  Na jare snad budou i kola .

 

DFEEAE96-2FAF-4497-A7B8-587E7FDE8080.jpeg

E4480434-5D87-4DC6-9E08-843D00398E61.jpeg

8766E7A0-9B68-4B18-A332-6D4F3917B837.jpeg

303E9C36-6086-4A9D-B667-8D8D7B8A2169.jpeg

CC696FBA-072D-4642-AF1E-1686F5CFFB79.jpeg

Upraveno uživatelem Raedon
Odkaz ke komentáři

Tak dnes probehla montaz autoradia Columbus. Vse funguje perfektne. Az na jeden detail. Vubec me nenapadlo ze nebude pasovat ramecek kolem radia. Do ted jsem mel Bolero. Takze jsem objednal novej.  Musel jsem se jit oplachnout studenou vodou kdyz jdem zjistil kolik stoji. Jako 4.000kc me prijde teda hodne prepal. Mam design carbon. Hruza. 😞

Odkaz ke komentáři
před 1 minutou, Mildee napsal:

Kde jsi objednával? Bartek jsem nikde moc neviděl, Milltek nabízí kde kdo. Taky budu brzo řešit výfuk, tak mě to docela zajímá.

Ahoj. Bar-tec jsem objednaval primo z jejich e-schopu. Vychazi na nejakych 246 euro +posta. Dneska jsme montovali vyfuk a problem byl v tom ze Bartec ma jine prumery trubky jako Milltek.Museli jsme varit a upravovat.  Takze nejlepsi zbusob je vzit vse od jednoho vyrobce. Se zvukem jsem max spokojenej. Mam verzi jen s rezonatorem. 

Odkaz ke komentáři

Dnes objednany volant do Octavie 2 rs s multifunkci. Trosku necekana vec byla ta ze se do manualu multifunkce nedelala. Takze budu mit s padlama,ktere bud odstranim nebo je tam necham. Budu ho muset jen nechat presit cervenou niti aby to bylo jak ma. Skoro vsichni tam davaji volant z Octavie 3 rs ale me se vic libi ten dvojkovy. A uz jsem slysel i to ,ze u dvojky byly pouzity kvalitnejsi materialy.

volant.jpg

Letos uz stacilo.Pristi rok bych chtel jit do kvalitniho podvozku. A premyslim o D2 Street, nebo KW. Pak koupit ALU 19" BBS s pneu 215 nebo 225/35 r19. No a mozna ale jen opravdu mozna intercooler od Bar-tecu a turbo K04 od Loba motorsport.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...