Přejít na obsah

Blue RS


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak to budes muset nekde pohledat. Mel jsem je koupene uz nejaky ten patek a odkaz uz nemam. Ale urcite to bylo z ceskeho e-shopu. 😞

V 23. 1. 2023 at 22:49, PetrRS napsal:

radio vyřešit jde, tady ferda tuším umí úplně bílou, nebo by tomu slušela i bílo červená vw na displeji

A kde sezenu Ferdu? :-))) To je jeho prezdivka zde na foru nebo…..diky

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj vsichni. Mam problem a moc prosim o radu. Objednal jsem si oilcatchtank sadu od Bartecu ktera ma byt urcena na tsi ale me to tam nepasuje. Horni kus ma uplne jiny tvar nez ten co je na aute. Delam neco spatne?Tady je odkaz co jsem objednal https://www.bar-tek-tuning.com/oil-catchtnak-kit-tuev-2-0-l-tsi-ea888?fbclid=IwAR2vBUn0c6hkrq65cYbY1O0DzXaVlkpx-5pulPoJJag3KKJc5zZHmU6OGV8#fit-tab

Nemate nekdo s tim zkusenost?

F0DCDFA7-C1D9-4923-84BE-F2E60AFD3A7F.jpeg

Upraveno uživatelem Raedon
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 19. 3. 2023 at 20:28, Raedon napsal:

Tak ty brzdy z S3 by mohly stcit…dekuju za odkaz. Moc diky

 

Tak dnes uprava ridici jednotky na stage 2 od Revo. Dale objednana silnejsi spojkova sada od Bar-tecu. Jeste me zbyva upgrade prednich brzd Brembo 18z 6-pistek. Pak budeme letos spokojeni a turbo k04 jsem odlozil na pristi rok. To objednam turbo K04 ,sadu silnejsich pruzin na ventily a sedla. Momentalni vykon 280hp a 410Nm. Pristi rok snad 380hp.

Odkaz ke komentáři

Tak az dnes jsem vyzvedl auto po uprave na stage 2 +. Auto jede tak o 40% lepe jako predtim. Vykon 280hp. Zatim spokojenost. Spojka je uz na ceste a jeste jsem nakonec objednal ty brzdy. Ale slevil jsem a pujdou tam brzdy z Audi S3 tzv 340mm. Ja myslim ze na Octavii to bude stacit. Jeste jsem objednal antiradar genovo one s. Moc se me libi :-))))

Odkaz ke komentáři

Antiradar bych nebral, jen detektor :)) Už jen z důvodu legálnosti.

A 340mm by mohlo stačit. Pak si jen hrát s konkrétními kotouči - vrtané, drážkované. Přece jen jde o chlazení.
A kup k tomu nějaké pořádné destičky a budeš v chillu s brzdami 🙂

A výkon slušný, Sup3 budou čumět, že je stíhá 2 Ofce 😄

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, MorDecaY napsal:

Antiradar bych nebral, jen detektor :)) Už jen z důvodu legálnosti.

A 340mm by mohlo stačit. Pak si jen hrát s konkrétními kotouči - vrtané, drážkované. Přece jen jde o chlazení.
A kup k tomu nějaké pořádné destičky a budeš v chillu s brzdami 🙂

A výkon slušný, Sup3 budou čumět, že je stíhá 2 Ofce 😄

Ahoj. Nakonec jsem vzal Genevo one s. Kotouce budu mit vrtane. Uvidime. Upgrade se da udelt vzdy. Ale zase si myslim ze Octavia ne i tak tezka. Nebudu mit 500hp abych potreboval 6 pistek. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...