Přejít na obsah

Divné chrastění


nik123456

Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím o radu, někdy ( ne vždy, někdy je to třeba hodinu jízdy, pak to zmizí, někdy 5 minut, někdy vůbec) se ozývá jemné jakoby chrastění když sešlápnu nebo dám spojku do záběru, je to opravdu slabé chrastění, které ale venku není slyšet, jen vevnitř, je to jakoby jemnoučce někdo zarachotil klíčemi, je to slyšet jen u strany řidiče, jako kdyby to vycházelo někde z palubky, ale opravdu se to děje, jen když manipuluju se spojkou, myslíte že to mlže být spojkou? Když to slyším jakoby takhle jemně? Někdo říkal, že spojka (ložiška nebo setrvačník) dělá velký randál, ne jemný zvuk. Zvuk se ozývá jen při 1 nebo R, jindy ne, spojka zabírá furt nad půlkou, začalo to teď v období zimy, a také po srážce se srnou, tak si říkám, jestli to opravdu nevychází někde z palubky nebo tak, ale je mi divné, že se to děje při manipulaci se spojkou, navíc mi v servisu při opravě po nehodě řekli, že je vysypaný něco na klimu, že bude potřeba to v létě vyměnit, nemůže to být od toho? ale otázka zas- proč se to děje jen při manipulaci se spojkou. Ještě se mi stalo, jednou jsem se při studeném startu rozjížděla do prudkého kopce, a spojka jakoby zapískala, ale stalo se to jenom jednou, od té doby se to naštěstí neopakovalo, to mě také vyděsilo.

 

Poradíte někdo? Samozřejmě bych to ukázala někomu zkušenému, jenomže ono to nikdy jako na potvoru nedělá.

 

Děkuji moc 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...