Jump to content

Nefunkční levý zadní blinkr, ale jen pouze když vytáhnu klíč?


Recommended Posts

Zdravím mám takový problém, ne až tak problém jako mě to spíš irituje. Jdu rovnou k věci, mám Octavii 1 1.9TDI a má nějaký problém s výsražnýma světlama. Jedno prostě nebliká, přední, i v blatníku, i pravé zadní, ale to pitomé levé prostě nebliká. Ale teprve teď jdeme na to zábavný. Strčím klíč do zapalování a najednou blikají všechny, jako by ten blinkr potřeboval odemknout nebo co :D Při jízdě blikají všechny, není problém, problém prostě nastává jen když chci auto nechat někde u krajnice a zapnout výstražné, vytáhnu klíč a ten jeden mi přestane blikat. Jak je to možný? To je to napojený na jiný okruh když máte klíč v zapalování nebo ne? Nechápu to. Pokud se někdo vyznáte, jak je to zapojený a kde mám hledat závadu byl bych rád. Děkuji

Link to post
V 13. 11. 2022 at 14:49, Patrik77 napsal:

Prohlíni elektriku u levého zadního světla , i dole v kapse > svorkovnice voda/vlhko/oxidace, 

Koukl jsem na to, kabely jako nový. Žádný známky koroze, všechno je jak nový, ani žádnej vytrženej kabel jsem nenašel, nemůže to být tím relátkem nebo co to je? Ta krabička která cvaká.

Link to post

pokud máš tažný je možný že elektrika k němu je napojena přez zátěžové relé pokud ano tak ho vyhod a přepoj v origo zapojení a elektriku k tažnýmu si natáhni přímo od zadních světel

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Boží ponožky 😀 jinak kola pěkná, za sebe preferuju nižší hmotnost, je to pak celkem znát na komfortu. Btw kolik váží takové obuté kolo?
  • Koupil sis 1.8 TSI a jsi špatný z rozměru ráfků? V první řadě sis měl počíst o těch motorech. Co se týče kol, tak na konci techničáku, bývají uvedené alternativní rozměry pneu, tam by jsi měl mít dopsány další rozměry. Tvoje první auto co?
  • Tak rádio aktualizovaný a už vše šlape, ještě jednou díky @DiKey a můžu doporučit 👍
×
×
 • Create New...