Přejít na obsah

Skripani z motoru po zastaveni


Doporučené příspěvky

Dobry den,

chtel bych se, prosim, na neco zeptat. Vzdy po jizde (je jedno jestli jedu kilak, nebo sto), tak kdyz zastavim (motor stale bezi, nechcipam), tak se z motoru (jen chvilicku, par sekund) ozyvaji strasne nenormalni zvuky, pripomina mi to jakoby skripani, nebo pro predstavu - jako kdybyste meli doma nejaky vetrak, ten by byl zrezly a otacel by se - neco takovyho zhruba. Kdyz neotevru dvere, tak to neslysim, ani pri jizde nic neslysim. Nejdrive mi to rekl znamy, kdyz stal pred aute, ze co to je za zvuky, asi dva tydny zpet, ale nedaval jsem tomu pozornost a dnes, kdyz jsem zastavil a otevrel dvere, tak jsem to slysel. Je to i docela dost hlasity. Budu vsem moc vdecny za vase tipy, rady. Diky a pekny den

 

Odkaz ke komentáři

Volnoběžka alternátoru? Napínací kladka drážkového řemene? Ventilátor? Byl zde kdysi příspěvek jak to někdo prostříkl a byl nějakou dobu klid - zkus hledat. Ale pokud ty první dvě možnosti tak radši měnit včas než se kousne a něco rozseká...stalo se mi, naštěstí jen škublý řemen a dojezd bez dobíjení...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...