Jump to content

Pioneer DMH-A240BT přehrávání z USB

tominen

Recommended Posts

Zdravím Clubáci,

proletěl jsem celé fórum a nenašel podobný problém, tak zkusím jestli se náhodou někdo nesetkal se stejným problémem. Nainstaloval jsem nové 2DIN rádio Pioneer DMH-A240BT a klasicky prohodil spínané a trvalé napětí aby rádio drželo paměť, vše fungovalo jak má ale ne dlouho, před nedávnem jsem nastartoval a po naběhnutí rádia začalo přehrávání MP3 z USB od první skladby a nepokračovalo tam kde skončilo. Tak jsem vypnul motor a vytáhl klíček, poté otočil klíčkem jen do první polohy, aby se spustilo rádio, ale nezaplo se žhavení, rádio naběhne a opět hraje od první skladby na USB disku, veškeré nastavení, ale drži, hlasitost, basy, datum a čas i předvolený ekvalizér, tak vyrazím do práce a během jízdy jsem rádio vypnul na ovládacím panelu a následně zapnul a rádio opět nepokračuje tam kde skončilo 😮 Vůbec mi to hlava nebere, měřil jsem napětí baterie v klidu 12,7V a při jizdě dává altík nějakých 14,2V tady problém nevidím, jsem v koncích a začínám nenávidět první písničku na USB disku 😞

Edited by tominen

Poistka na rádiu? (aj keď to by asi nešlo vôbec) 

Možno skúsiť ešte prelustrovať nastavenia či sa niečo nepreplo, prípadne obnoviť do továrenského nastavenia rádia a skúsiť či to bude znovu robiť to isté. 

V 10. 12. 2022 at 17:51, MorDecaY napsal:

No, tohle vypadá jako nastavení rádia no.
Hledal bych v něm 🙂 Případně reklamace, pokud je nové nebo něco.

V nastavení rádia toho je fakt velmi málo a nic co by se týkalo USB portu. Před pár dny jsem rádio odpojil od napájení a po opětovném připojení vše funguje jak má 😮 Takže uvidím, jak dlouho, ale hlava mi to fakt nebere co a proč a jaký vliv na to má "tovární nastavení" po odpojení od napájení. Prodejce jsem kontaktoval, prý už to jednou řešili, ale k reklamaci nakonec nedošlo, zákazník si nakonec poradil sám, ale jak, to nikdo neví 😞