Přejít na obsah

Centralni elektronika 09 kodovanie stieracov


Guest Belcko

Doporučené příspěvky

Zdravim vie mi nietko poradit kodovanie centralnej elektroniky pri fabii 1 v centralnej elektronike 09 ?

 

Chcel by som si vypnut ten doster stieracov ale zaujima ma aj ostatne funkcie ktore by sa tam dali aktivovat pripadne deaktivovat ...

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři

Dodatočné zotretie vypneš v kanáli č. 7, zapísaný je tam počet sekúnd, po koľkých má byť to zotretie (štandardne tuším 3 či 5?) - na vypnutie sa dáva 0. V kanáli č.6 by mal byť uložený počet bliknutí pri ťuknutí do páčky smeroviek (štandardne 3) - ak si dobre pamätám, toto ale platí len pre facelift resp až od určitého modelového roku.

Odkaz ke komentáři

No myslim ze ale jemu by sa to malo dat vypnut ... preto ze mu to stiera tak a dokonca pri tuknuti packy na blinker mu 3x blikne len neviem aky kod ma byt na to aby mu to nestieralo ..

 

A nevies co by sa tam dalo nadstavit takeho? Ci na fabii asi ani nic take akurat tie blinkre a tie stierace .. ci este nieco? Napr denne svietenie sa mu tam da nadstavit? dik ...

 

Ale hlavne ako sa mu vypnu tie stierace aby mu ten stierac nestieral este ten posledny krat dik

Odkaz ke komentáři

Ok, tak presný postup:

zvoliť "09 - centrálna elektronika", tam zvoliť "10 - adaptácia", zadať kanál 7, automaticky sa načíta hodnota daného kanála. Ako novú hodnotu zadať 0, kliknúť na Test, potom na tlačítko Uložiť. Nakoniec všetko zavrieť, vypnúť zapaľovanie na cca minútu a potom vyskúsať, či to zafungovalo!

Odkaz ke komentáři
Ok, tak presný postup:

zvoliť "09 - centrálna elektronika", tam zvoliť "10 - adaptácia", zadať kanál 7, automaticky sa načíta hodnota daného kanála. Ako novú hodnotu zadať 0, kliknúť na Test, potom na tlačítko Uložiť. Nakoniec všetko zavrieť, vypnúť zapaľovanie na cca minútu a potom vyskúsať, či to zafungovalo!

 

Hej hej dnes som to skusal uz a islo to bola tam 5 a jedno predtym bola 3ka tie blinkre ... A da sa tam este nieco zaujimaveho nadstavit? ci uz ani nie? Napr denne svietenie sa tam neda nadstavit na to to je este asi stary model ze? dakujem

Odkaz ke komentáři

No veľa tam toho nenastavíš - je tam tuším ešte vypnutie vyhrievania zadného skla po určitom čase, podobne vyhrievanie spätných zrkadiel, a to je tuším aj všetko. Denné svietenie sa robím fyzickým zásahom do elektroinštalácie, mení sa zapojenie spínača svetiel a zapája sa do neho jedno konkrétne relé (existuje to ako originálne príslušenstvo).

Odkaz ke komentáři
  • o 11 let později...
  • o rok později...
V 22. 5. 2010 at 20:38, 160R napsal:

Ok, tak presný postup:

zvoliť "09 - centrálna elektronika", tam zvoliť "10 - adaptácia", zadať kanál 7, automaticky sa načíta hodnota daného kanála. Ako novú hodnotu zadať 0, kliknúť na Test, potom na tlačítko Uložiť. Nakoniec všetko zavrieť, vypnúť zapaľovanie na cca minútu a potom vyskúsať, či to zafungovalo!

 Chcem sa opýtať to iste je aj na Octavii rs 2 fl ? Neviem to nájsť a chcem vypnúť ten doter stieračov lebo mi to vadí 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...