Přejít na obsah

Octavia 1.6 74kw výměna výfuku , za jízdy škube a kolísají Otačky divně to Piska  


Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat zda se někdo setkal s tímto problémem mam Octavia 1,6 74kw , nedávno jsem měnil Nový střední a zadní tlumič výfuku,5 dní jezdilo krasně pak jeden den auto stalo přes noc , druhy den nastartují zařadím kvalt a auto chcípne vůbec nechtělo jezdit při Vysokých otáčkach a vice plynu se Málo rozjelo ale jako by se auto dusilo a kolísají otáčky tak při diagnostice psala váha vzduchu a snímač teploty Vše vyměněné ale pořad Stejné pak my jeden mechanik poradil z kontrolovat svičky ty jsem koupil radši novy Cívka a kabely novy , saní , vyčistil skřtici klapku při vyměněné pořad Stejný auto hned chcípne a ma divný zvuk jako by pískal řemen , tak jsem znovu pro jistotu z kontroloval výfuk spatně těsnil Strední díl výfuku tak vyměněné spojky a lamda měněná auto už startuje nechci pa ale pořad kolísají otáčky a za jízdy to škube setkal jse stim někdo diky za nějaké Rady

Odkaz ke komentáři

Vzhledem k tomu, co vsechno mas vymeneny je to trochu vesteni. Jaky mas rok? Napadaji me tesneni (takove tenke jak gumicky na igelitak) mezi blokem motoru a sanim. Casem zpuchri. A jestli mas vyrobu do roku 1999, tak jsou tam jeste ty spatny. Pripadne praskly vlnovec na prvnim dilu vyfuku?

Odkaz ke komentáři

Ročník 98 , tež mě napadl ten vlnovec  určitě na to mrknu ale rady od ostaních pry kdyby tam byla nějaká vada dira nebo cokolív tak by měl pry zvuk jako traktor nato že jsou tam jsou 2 vyfuky a cely zatesněné tak je auto celkem tiché až na ten řemen sem tam piska když přidam plyn po zahřatí přestane  ale určite mrknu a uvidime 

Odkaz ke komentáři

Na 1998 aute jsem ty gumicky kdysi menil a chovalo se to podobne. Mechanik to hledal tyden, auto trochu hvizdalo. Nasli to tak, ze jeden lezel s uchem na motoru a druhej s nim pomalu jezdil po arealu a nasli, kde to piska. Tim nerikam, ze to je ono, ale tohle se mi stalo 🙂 Vlnovec mi rupnul asi po trech letech, ale zvuk melo tenkrat auto myslim normalni, zadny piskani nebo traktor, jen na volnobeh drzelo otacky kolem 4000. No drzim palce!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...