Jump to content

Setrvačník


Recommended Posts

Zdravím , když mám zahřátý motor po dliuhé cestě ,a chci se na semaforu rozjet , tak proklouzne spojka . Ale jen na té 1 při rozjezdu. Takže jsem se informoval ve značkovém servisu a tam mi sdělili cenu 25000.- materiál a 6000.- práce. Bylo mi řečeno , že se mění i jednohmotnostní setrvačník , proto je ta cena tak vysoká. Říkali , že v 170 000 km ještě neviděli , že by byl v pořádku. Jaké s tím máte zkušenosti . 

Link to post

jako vážně, do sekce podvozek když je tu sekce motor a ještě rozdělená podle motorizací ?

Navíc ještě bez informace o jakou motorizaci se jedná, to je fakt tak jako na věštění z koule. 

Link to post

1.6 TDI 85 kW opravdu tam je tato motorizace ? A nebo ne, co myslíš. Jinak díky za vyčerpávající odpověď získáváš jednoho bludišťáka.

Link to post

je jedno jestli to po faceliftu ma o 4kw víc nebo méně, aspon sedi obsah a palivo nehledě na to že kdyby jsi  to aspoň dal do sekce motor tak nereknu a třeba to pak přesunu až by vyšlo na jevo že by bylo záhodno doplnit motorizaci nebo změnit název podsekce, ale chápu těžko dneska někomu přiznat chybu raději kopat kolem sebe.

 

Lock

Link to post
 • Ol@f locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Zajel bych do škodovky a objednal přímo u nich  Nebo najít dle kódu  https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5e5955711b-motorek-zadniho-sterace-skoda-21876.html
  • Ďalšia a posledná časť dverí 😄 1.maly detail v podobe ciernej lesklej folie v ramčeku mriežky reproduktoru 2. Dopojenie svietiacej odrazky +dorobenie svietiaceho napísu skoda 3. Dorobenie podsvietenia madla (inšpirácia z mercedesu)- vyrezanie a nalepenie mliecneho ramceka na 3D tlaciarni.  Fotky to dosť vyťahujú tak ich berte trocha s rezervou+viem si ich stlmiť na origo stmievači 
  • Ano, pokud auto zvedneš za karoserii, dostaneš se na ten horní šroub. Není tam moc místa, ale jde to. Před týdnem jsem to dělal. 😉Ten kotouč prostříkat mezi náboj a kotouč a pak kladivem opatrně poklepávat. 
×
×
 • Create New...