Přejít na obsah

klimatizace škoda octavia 2


Doporučené příspěvky

No, řekl bych, že tento dotaz se týká klimatizace interiéru, tudíž dotaz měl být směřován do interiéru škoda octavia 2.

Budiž, trošku se rozepiš.

proběhlo čištění a kontrola klimatizačního systému a jeho součástí, jaká uběhla doba od této procedury ?

Je v klimatizační soustavě  dostatek  r134a?

klimakompresor je v pořádku ?

Odkaz ke komentáři

Upřímně, pokud netušíte, že máte v autě s klimatizací klimakompresor, zajeďte s tím k někomu, kdo tomu rozumí. Navíc to, že byl systém před 2ma lety naplněn nic neznamená - tlak již může být nižší.

Jediná a správná rada: dojet k odborníkovi, ten zjistí, kde je problém a že jich může být celá řada, navíc ani nepíšete jestli klima je manuální, nebo automatická.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...