Jump to content

Problém se spojkou


Recommended Posts

Ahoj kluci. U mé dvojkové Oktávky 2,0 tdi 103 kw CFHC zničeho nic se zavzdušnila spojka, že s ní nešlo vůbec řadit. Na fórech vyčetl, že to nejčastěji dělá hlavní válec na pedálu a vyměnil ho za fungl nový, odvzdušnil a spojka fungovala normálně asi týden. Potom zase pedál klesnul až dolů a nešlo nic zařadit. Odvzdušnil jsem spojku znovu a opět přesně po týdnu bezproblémového ježdění najdu pedál znova zavzdušněný. Nemá s tím někdo taky tu zkušenost a řekl by mně, co to dělá, jestli je opět vadný hlavní válec (i když je nový) anebo nedejbože hydraulicky vypínané ložisko? 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Ahoj všem. Byl by tu schopen někdo, kdo s touto problematikou má osobní zkušenosti se podělit o informace, / detailní postup  /, jak v řídící jednotce vozu provést " Parametrizaci akumulátoru "  - kalibraci nové baterie. Děkuji všem za nějaký detailnější postup... Dík.I.N.
  • V nedelu som mal upratovací deň a príprava na zimu. Z vonka umývanie, dekontaminácia ironom a clayom, odmastenenie, 2 krát voskovanie fusso, tekuté stierače rain-x. Spätné zrkadlá mám pripravené na lakovanie len sa neviem rozhodnúť pre bordovu alebo čisto čiernu. Rozmýšľam nad čiernou a podľa nálady si budem meniť kryty nakoľko tie na aute sú viac menej v slušnom stave. 
  • Skoro bych řekl že to tohle schéma nebude ptz k motorku vedou jen dva kabeli k mikrospínaci na ovládání odjistovani taky jen dva kabely a pak dva k zámku dolů 
×
×
 • Create New...