Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Vlasta79 napsal:

jo, ale 6.5 .. já mám 7 😄 a to je problémoš

Aha, tak to chápu. Pokud je technik pečlivej nebo mu nedáš něco do kapsy, tak jsou problémy

před 2 minutami, krysarr napsal:

Nj, 300-400 jsem taky tak nejak chtel dat, ale jiny nemeli a potreboval jsem 😞

Ja mam letni taky 205/55/16 a vyhazujou za to porad. Myslim 4 roky zpatky jsem to zapomnel prehodit a sel jsem... vysvetlovani, ze je to povoleny a ze vsechno je v poradku, coz je, nezabralo, neni to v TP, papa 😞

Chápu, když něco nutně potřebuješ, tak dáš i víc peněz než bys jinak dal...

Nech si ty R16 dopsat a máš klid (50 Kč za dopsání).

Jinak, když jsem měl alu R15 (letní), tak podle TP jsem mohl mít 6J ET 42 a já měl 6,5J ET 38 a nikdy to nikdo neřešil. Možná proto, že to byly prostě R15. Dnes mi ty R17 kontroloval a ptal se hned na začátku, jestli je mám v TP a jelikož je mám zapsané, tak jsem mohl být v klidu :palec:

Odkaz ke komentáři

Nj, dopsani neni problem, pokud mas typovy list. Ten ja nemam a uz kdyz jsem to x let zpatky schanel, prehazovali si me od certa k dablu a ani oficialni dovozce v te dobe uz nedovazenych kol nechtel vydat. Respektive mam pocit, ze nakonec mi to nekdo nabidl, ze mi to k tomu opatri, ale za x tisic, tak jsem je poslal do haje. Jinak jestli nekdy resili ET, to ani nevim, vzdy byl problem, ze jsou to 16", i kdyz v legalnim rozmeru. Tak jezdim na zimakach a dobry 🙂

Odkaz ke komentáři

Díky, no uplně v klidu jsem taky nebyl, hlavně když jsem viděl, že technik opravdu zkouší kde co, ale dobře to dopadlo.

Dokonce mi auto napíchl přes diagnostiku při měření účinnosti brzd k tomu jejich zařízení, aby si prý ověřil jestli správně pedál dávkuje účinek na brzdy. Prý už dlouho toto měření nedělal, tak si to chtěl u mě oživit. Ukazoval mi pak i graf, kde bylo vidět jak velká síla v kg se musí vyvinout na pedál pro zablokování kol při spuštěném motoru a vypnutém motoru (graf byl u každého kola zvlášť), prostě mazec, ale jak píšu ve finále byl technik moooc spokojenej s celkovým stavem auta :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Diky, v kvetnu bude mit 23 let a vetsina lidi by octe takovy vek nerekla. Auto je muj konicek a tak se snazim ji udrzovat stale v dobre kondici.

Dnes sice pozlobila drncicim vyfukem a mrtvyma budikama, ale behem jizdy se vse asi spravilo 😃

Uvidim co ten vyfuk, ale u budiku uz pocitam s tim, ze je budu muset nechat brzo asi prepajet a mozna bych rovnou nechal zmenit podsviceni na bile s cervenyma rucickama 😉👍

Odkaz ke komentáři

Sakra, tak to jsem byl vždycky vedle, já měl vždycky pocit, že máme stejnou, já mám smaragdovou zelenou, 9595/L1L1 🙂

Na budíky už jsem si zvyknul, příjemný to není, ale když už jsem se jednou rozhodl nechat to opravit, přišel na jaře covid 🙂 ale počítej s tím, že se to bude horsit 😕

Odkaz ke komentáři

Me se to hned nezdalo, ze by jsi mel stejnou barvu, matne jsem si pamatoval, ze mas zelenou metlu, kdezto ja nam pastelku. 

Pocitam s tim, ze se to bude zhorsovat. V Brne ty budiky opravuje na pockani jeden chlapek, chce za to 1200 Kc (podle me dost penez), ale za pul hodiny jsou budiky funkcni. Sam bych si na to asi netroufl... Dela i zmeny podsviceni a tak si rikam, ze kdyz bych tam byl, tak si necham udelat podsvit budiku ala Audi 😃

Odkaz ke komentáři
V 29. 11. 2020 at 21:36, Konny napsal:

Me se to hned nezdalo, ze by jsi mel stejnou barvu, matne jsem si pamatoval, ze mas zelenou metlu, kdezto ja nam pastelku. 

Pocitam s tim, ze se to bude zhorsovat. V Brne ty budiky opravuje na pockani jeden chlapek, chce za to 1200 Kc (podle me dost penez), ale za pul hodiny jsou budiky funkcni. Sam bych si na to asi netroufl... Dela i zmeny podsviceni a tak si rikam, ze kdyz bych tam byl, tak si necham udelat podsvit budiku ala Audi 😃

Nj, mas pravdu, zmotal jsem to ja 🙂 Tak tak, je to metla, a byla nova krasna, ted uz je to horsi. K tomu je na tom vsechno videt, ale extremne

Zhorsovat se to bude, a vicemene to koukam i dnes potvrzujes. Mne uz naskoci jen kdyz rozmrazuju sklo nebo kdyz na to v lete prazilo, jinak uz ani nenaskoci. Takze hlavne musim davat bacha na benal, abych nevyjel nadrz a beru uz jen plnou. TK to proslo, servisak rikal, at se na to vykaslu, jestli mi to nevadi 🙂

To podsviceni jsem taky kdysi zvazoval presne do tech audi barev, pak mi doslo, ze se mi vlastne ta oranzova z vyroby hrozne libi, a zustal jsem u ni 🙂 S prichodem zelenyho podsviceni po FL mi doslo, ze to vlastne je fajn 🙂

Odkaz ke komentáři

Zelena metla je krasna, kdyz je v dobrem stavu, kdyby jsi neschytal ty kroupy, tak by byla urcite taky v peknem stavu 👍

Dnes jsem vyjel z garaze a budiky mrtvy, dal jsem tedy ofuk na predni sklo a po par km asi teplem naskocily. Je pravda, ze jsem zrovna v tu dobu i pobouchal palubovku, ale to asi nemelo vliv 😂

Ta tovarni cervena (oranzova) se mi taky libi, ale ta bila u budiku me hrozne laka, jen nevim jak poresit, aby byly cerveny rucicky i u teploty a palivomeru. Jeste me napadlo poridit jiny cerveny rucicky, to by pak byly maly ukazatele bily a rucicky cerveny 😉

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...