Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Pred x lety byla octa vyssi a postupem casu jsem sledoval, ze jde niz a niz. Me se to ted moc nelibi, ten predek je moc vysoko. Kdyz bych koupil kratsi pruziny, pomuze to? Tlumice by se asi stahly, ze? Nebo nedaji se ty nove pruziny zkratit flexou treba o zavit jako se to driv delalo u S120? 😃

Odkaz ke komentáři

Zitra to prekontroluju jestli sedi cisla na pruzinach, ale taky jsem z toho na rozpacich. Pak me jeste napadlo, jestli Bilstein nedela jedny pruziny pro vsechny benziny a to samy treba pro naftu. Pak by bylo jasny, ze 1.8T nebo 2.0 by mela normalni vysku nez lehka 1.6 😃🤦‍♂️. Tlumice vim, ze maji jeden druh pro snad vsechny motorizace 😃

Odkaz ke komentáři

Tak jsem teď nad tím hodinu seděl u PC a normálně jsem zjistil, že Bilstein používá 1 druh tlumičů a 1 druh pružin pro všechny motorizace, takže ty mé pružiny jsou určeny i pro TDi, viz. foto.

Pružiny 37-134129 už se nevyrábí a jedou jen 1 sérii!!!183843072_podvozek1.jpg.68a2854edb3b44f3f7986461eefaf469.jpg1276885122_podvozek2.jpg.f9d2958cd9c4042e3b98b394ef764018.jpg

Odkaz ke komentáři

Nechci dávat majlant za origo podvozek. Díval jsem se teď na KYB (i do katalogu) a mají to pěkně rozdělený podle motorizací, takže asi zkusím pružiny KYB RC3446 a snad to bude už v pohodě.

@psovod na RS se asi bude hůř shánět podvozek jak na obyč. octu, ale s novým origo podvozkem by to mělo být už OK

Odkaz ke komentáři

vybral jsem KYB  přesně podle motorizace a nesedí to, mám ještě druhou octu a tam je mi to jedno, ale rs si chci udržovat pokud možno v origo stavu a ne z toho dělat nějaký scout, to je jenom taková poznámka k problematice pružin, i mě se nechtělo dával ranec za pružiny škoda, cokoliv je označené škoda je předražené minimálně o 100 procent

 

Odkaz ke komentáři

Psovod - můžeš hodit foto jak se ti to zvedlo nebo jak to na tvym rs vypadá s těma KYB? Taky jsem po nich koukal, protože jak píšeš - origo je za nesmysl peníz. Klidně do SZ ať to tu nespamujeme. A třeba i jaký jsi bral konkrétní péra. Díky moc předem. 

Upraveno uživatelem Luk.ass
Odkaz ke komentáři

sachs som daval na 1.6mpi kombika 997609 dopredu a 996560 dozadu, menil som aj ulozenia (lemforder) a tlnice (bilstain) , nejak extra vysoke to nebolo ale zdalo sa mi to po vymene o dost hupavejsie, (predtym to vsak uz lezalo na "bruchu" , ulozenia pretlacene a spodne zavity pruzin odhnite) ono je to o pocite, po vymene to auto bude proste ine

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...