Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, Luks napsal:

Když porovnáš starý a nový horní uložení tak tam bejvá rozdíl několik centimetrů,starý bejvá vymačkaný na placku. Taky sem měl po výměně z auta offroad a ségra taky 🙂

Je to mozny, ze tam treba bude takovy rozdil. Jak jsem psal, kamarad dal jen novy tlumice Bilstein a novy horni ulozeni a ma z toho taky kozu. 

před 20 minutami, NameNotFound74 napsal:

A máš určitě správný pružiny? Pokud vím tak originál na sobě má barevné označení. Stačí jiná výbava/tím těžší auto a už je pružina jiná.

Jinak loni sem měnil tlumiče za bilstein B4 a výška zůstala naprosto stejná. Ty misky jsou určitě jako origo, pamatuju si, že sem to ještě porovnával

Ano, mam spravne pruziny. Bilstein vyrabi jednu radu pro vsechny motorizace, tak jsem vzal KYB primo pri 1.6 a nic se nezmenilo, jen ze ted neni predek tak tvrdy. 

před 19 minutami, Patrik77 napsal:

Byl jsem se podívat co mám za tlumiče, stejný jako ty , horní uložení jsem taky měnil, pružiny mám zatím původní, zvedlo se mi to jen o 7mm co bylo zamačkaný uložení, takže problém je jen v těch pružinách.

Bud stoji obe znacky za prd a neresi rozdil v motorizacich nebo to pruzinama neni. 

Odkaz ke komentáři

Čus no na tohle si přeci zvyknout nemůžeš tvl.😃.Dělají to pružiny a horní uložení.ZKUŠENOSTI.Tlumiče B B4 jsou v pohodě,miska výš není,je totožný s originálem.Horní uložení když není origo,tak je to vždy na ho*no!Vem origo a jakoukoliv jinou značku a porovnej.Vím,že pružiny OEM,horní uložení OEM je cenově úplně někde jinde,ale jedině tak budeš mít Octu jako dřív.Nech to znovu rozebrat a dej tam jen ty staré origo pružiny "na zkoušku než koupíš nové" a uvidíš sám.

Odkaz ke komentáři

Stary pruziny byly obe ulomeny, takze je zpet urcite davat nebudu. Dnes to bylo rozdelany, byl jsem u toho a vse sedi jak ma. Horni ulozeni je Lemforder, tak si myslim, ze by taky melo byt v pohode, ale samozrejme bude vyssi nez to vymackany, ktery tam bylo asi 8 let. 

Pokud je to pruzinama, tak me udivuje, ze je to stejny, at dam Bilstein nebo KYB...? 😱

Odkaz ke komentáři

@Konny asi to bude jediné řešení dát nové origo pružiny a pokud počkáš do zítra, tak se Ti optám u nás v servise co tam cpou mimo origo, samozřejmě na benzín,

měl jsem od nich jak na Octavia 1 tak na O2 a bez problému.

No ve finále si můžeš s těch co Ti zůstanou udělat pro děti

496632706_Houpaka.jpg.3cfb7fd68633689ae71bb3b1dd183d42.jpg

Odkaz ke komentáři

Péra bilstein jsem dával jen jednou na Seata Alhambru a to zadní a zvedlo se to brutálně zhruba o 7cm. Na Octavky dávám většinou tyhle https://www.autodily-stancl.cz/dily-napravy/predni-naprava_pruziny-perovani-predni/pero-predni2013-02-21-10-12-47.html?gclid=CjwKCAiAp4KCBhB6EiwAxRxbpHBzdftNCJAB-RJv0A9ielS4OO2FUTcOVumZgb1b5ZGjQHAzxBDT2BoC_vkQAvD_BwE.

Odesláno z mého HRY-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
V 24. 3. 2020 at 20:34, Konny napsal:

Tak jsem se byl projet a muzu rict, ze to sviti neskutecne, halogenky jsou proti ledkam bludicky. Potkal jsem i nekolik aut a nikdo nedal najevo, ze oslnuji a podle kresby na vratech by to melo byt v pohode 👍

IMG_20200324_202246.jpg.1e7d281dc97f336029d8fa6ac9f02cca.jpg

 

Máš ty ledky zakrytý tou prachovou zátkou ve světlech? Jde mi o chlazení, jestli to daj 😄

Odkaz ke komentáři
V 4. 3. 2021 at 18:53, Radas napsal:

@Konny asi to bude jediné řešení dát nové origo pružiny a pokud počkáš do zítra, tak se Ti optám u nás v servise co tam cpou mimo origo, samozřejmě na benzín,

měl jsem od nich jak na Octavia 1 tak na O2 a bez problému.

No ve finále si můžeš s těch co Ti zůstanou udělat pro děti

496632706_Houpaka.jpg.3cfb7fd68633689ae71bb3b1dd183d42.jpg

Neuděláš to, je měkká. Osobní zkušenost

Odkaz ke komentáři

Tak mam s novyma prednima KYB pruzinama najeto asi 250km a musim rict, ze jsou opravdu poznat, ze jsou mekci. Uz nejsem tak vytrepanej a celkove je jizda pohodlnejsi. Vyska zustala stejna, takze zkusim jit cestou mit z Octy allroad a jeste trochu prizvednu zadek, aby byl stejne vysoky jako predek. Zjistil jsem, ze se ted z octy o dost lip vystupuje a navic nemusim mit strach o RS naraznik 😃👍

Odkaz ke komentáři
V 4. 3. 2021 at 17:27, Konny napsal:

Je to mozny, ze tam treba bude takovy rozdil. Jak jsem psal, kamarad dal jen novy tlumice Bilstein a novy horni ulozeni a ma z toho taky kozu. 

Ano, mam spravne pruziny. Bilstein vyrabi jednu radu pro vsechny motorizace, tak jsem vzal KYB primo pri 1.6 a nic se nezmenilo, jen ze ted neni predek tak tvrdy. 

Bud stoji obe znacky za prd a neresi rozdil v motorizacich nebo to pruzinama neni. 

Blbý pružiny ,na kombi mě kyb sedí výška,jako original. Máš opravdu kyb dle katalogu?

Pružiny.png

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...