Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Rozhodl jsem se, že vám ukážu taky tu svou obyč. octu a tak tady je. Je to Škoda Octavia 1.6/74kw GLX, r.v. 1998, při koupi měla najetých 169 000 km a nyní má najetých 193 000 km (kilometry jsou snad poctivé :) ). Ve výbavě je 1 airbag, ABS s EDS, mauální klimatizace, všechny okna v elektrice, zrcátka v elektrice s vyhříváním, centrální zamykání, tažné zařízení, zamykání zpátečky. Postupem času jsem autu pořídil nové autorádio Pioneer, dal nové zadní repro Crunch (přední s tlumením mě teprve čeká), dodělal jsem podsvícení vnitřních klik, namontoval DO s vystřelovacími klíči od Raksa (toto DO funguje na 100% a klíče jsou taky v pořádku), do předních světel jsem dal ledky od Superfattyho, do kufru jsem namontoval háčky na pověšení tašek z OII, loni přišly na řadu nová kola Dezent F ve velikosti 15'', předělal jsem zadní světla na facelift a pořídil jsem si led denní svícení, to by mělo být asi vše, pokud si na něco dalšího vzpomenu, tak to sem napíšu :) .

 

Co se týká dalších úprav, tak bych chtěl pořídit přední světla LaK a dozadu dát RS křídlo a možná se ještě něco najde...

 

Tady jsou nějaká fota, letos jsem zatím nic nenafotil, protože je auto pořád špinavé a počasí moc nepřeje, jak na focení, tak na umytí

 

post-107-1275226948_thumb.jpgpost-107-1275226974_thumb.jpgpost-107-1275226994_thumb.jpgpost-107-1275227018_thumb.jpg

post-107-1275227304_thumb.jpgpost-107-1275227335_thumb.jpgpost-107-1275227363_thumb.jpgpost-107-1275227380_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři
Ahoj Konny tak vidim ze ses taky konecne odhodlal se pochlubit jinak mas ji pekne udrzovanou videl jsem na vlastni oci a jeste jednou diky za inspiraci jo ty drzacky do kufru mam uz ojednany budou v utery v tydnu se muzem domluvit na ten vikend tak at ti slouzi :)

 

Ahoj, díky za pochvalu, v týdnu se tedy domluvíme a pořešíme to o tom víkendu :)

Odkaz ke komentáři
ty voe...a já žil v tom že ty 14ky tam dostane jen 1,4 s 1,6 55ka......... :) :smich: hold asi na těch 1,6kách není co brzdit :smich: sry

 

no to bude asi dost na knop protoze uz i u tech 15tek je to dost na tesno jinak brzdy celkove nic moc :) mel sem fabii sedan 1.4 a tam ty brzdy meli lepsi ucinek aspon se mi zda

Odkaz ke komentáři
Ahoj, tak konečně taky vlastní vlákno :)

 

V podpisu máš, že sháníš předface nárazník, to máš pro sebe? Nechceš raději dát na auto face? Omládla by o dost :smich:

 

Ahoj, no nakonec jsem se rozhoupal pro založení vlastního vlákna. Ten nárazník zháním pro sebe, ten můj už má za ty léta něco za sebou a tak bych chtěl dát novej. S tím překopáním na face jsem taky uvažoval, ale to by stálo dost peněz, kterých momentálně není moc nazbyt, no ještě se uvidí, třeba to později opravdu překopu na face, pokud bych nesehnal předface nárazník ve stejné barvě :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...