Přejít na obsah

pomoc - prasklý rozvoďák


Guest powerseven

Doporučené příspěvky

Guest powerseven

Prosím o radu? Octavia I, 1,9TDi, 81 kW, rok výroby 1999, najeto 202000km, rozvody ve 180000km.Jel jsem po dálnici cca. 100 km/h najednou se ztratil výkon a auto úplně umřelo - bílý dým z výfuku. Odtáhl jsem to a je povolený rozvoďák, žádnou ránu jsem neslyšel, ale je to úplně seklý. Do vše mohlo odejít? kolik bude stát oprava vozu? Díky za veškeré rady při opravě.

 

powerseven

Odkaz ke komentáři
Prosím o radu? Octavia I, 1,9TDi, 81 kW, rok výroby 1999, najeto 202000km, rozvody ve 180000km.Jel jsem po dálnici cca. 100 km/h najednou se ztratil výkon a auto úplně umřelo - bílý dým z výfuku. Odtáhl jsem to a je povolený rozvoďák, žádnou ránu jsem neslyšel, ale je to úplně seklý. Do vše mohlo odejít? kolik bude stát oprava vozu? Díky za veškeré rady při opravě.

 

powerseven

zkus sehnat jiný motor....bude to bolet míň

Odkaz ke komentáři

Stalo se mi něco obdobného . Holt je to smůla . Motor seženeš do 10tis holej . + počítej tak 10tis za výměnu se všm (olej , napln do klimi atd . . . )

 

Já sehnal motor za 8tis s udajně najeto 77tis km . Rozhodně hledej na dieselpoweru , tak je toho spustu . Nebo skus WV , Audi , Seat klub , tak se taky dá najít .

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...