Jump to content

SOS tlacitko


Recommended Posts

Koupili jsem Octavia 3 rok 2020, Style (registrace v unoru). Na strope neni cervene SOS tlacitko. Zajimalo by me zda je auto vybaveno systemem ecall.

Jde to nejak zjistit?
To tlacitko na strope bylo nejaka priplatkova vybava?

Diky, jestli nekdo vite

Link to comment

Nevím, jestli to Octavia 3 měla někdy ve standardní výbavě (měl jsem 2014 a 2019) a neměl to . Pravda, ta 2019 nebyla Top výbava. V Superbu 2018 a 2022 jsem to mám i v nižší výbavě. Taždopádně zrovna kolem 2020, kdy to přišlo standardně do O4, tak to zlobilo, takže je možné, že to ve výbavě v tu dobu u výběhového modelu opravdu nebylo. Pokud tam není tlačítko, tak si myslím, že skrytá polovičatá funkce tam nebude. Jinak určitě návod k obsluze pomůže rozluštit i tuto záhadu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Příspěvky

  • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
  • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
  • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
 • Create New...