Přejít na obsah

Co možná nevíze o FII-FL-Vašo.Rolbaři čtěte!!!!


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Komfortku v aute určite máš, ale presne ako bolo napísané, je súčasťou BCM - jednotky s číslom 09.

Corner do FIIFL len nakódovaním nespravíš, je nutný HW zásah - zmena zapojenia hmloviek, výmena BCM, ak auto nemá ESP, tak výmena volantového krúžku...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj, jen bych se chtěl zeptat - mám Roomster FL 2010 1.2TSI 63kW Style plus (natáčecí světla, přisvícení, ESP,...) ale mám obyč. palubku bez maxiDotu - a tak bych se chtěl zeptat jestli jde nějak dodělat maxidot, aktivjaký zajímavý informace - např. vytížení motoru, teplota oleje,.... a kolik by to případně stálo? A jestli by nešlo za rozumnej peníz sehnat tempomat. Uznávám že s přebytkem výkonu či nízkou spotřebou se nepotkám, ale kdyby někdo dal rozumnou cenu, asi bych zainvestoval...

 

díky

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Prosím pěkně, mám otázku:

 

Objednal jsem nový Roomster, zatím na něj čekám ...

... z výroby bude mít zadní park senzory, HF GSM2 s Bluetooth, multifunkční volant (s ovládáním pro telefon), climatronic ...

 

Chtěl bych rádio Swing vyměnit za Bolero (z prvních Superbů II, kvůli zastavbovosti) a chtěl bych si ověřit kompatibilitu.

 

Moje představa:

- půjde telefonování ovládat prostřednictvím displeje rádia Bolero? (přes Swing nelze a přes MaxiDot páčkou od stěračů nepohodlné)

- budou se zobrazovat graficky na displeji parkovací senzory?

- MP3 půjdou pouštět z SD karty a já ušetřím za originál MDI + kabel

 

Na forech jsem hledal a našel jsem Bolera pouze ve vozech Fabia II a Roomster před FL.

 

Obrazek - toho bych chtěl dosahnout

img-0903-2445035580254729182.JPG

Odkaz ke komentáři

Pokud budeš mít multifunkci, tak se PP a telefon ovládá jen přes volant - to jen tak na okraj.

Podle mě když tam dáš Bolero, tak vzhledem k tomu, že se tam dává Amundsen - který funguje stejně, tak by to mělo fungovat jako třeba v SII - tedy lze ovládat telefon přes rádio.

Odkaz ke komentáři

PP se ve Fabii/Roomsteru ani s multifunkčním volantem nedá ovládat. Stejně tak se nedá listovat telefonním seznamem, protože tlačitka na volantu jsou pouze na levém rameni. K ovládání slouží pravá páčka pod volantem (od stěračů), která nahrazuje multifunkci vpravo. Přejedeš dírů a stěrače začnou stírat ...

 

Předpokládám, že tento můj "problém" by vyřešilo rádio Bolero, jehož prostřednictvím bych procházel telefonní seznam (přes BT) ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...