Přejít na obsah

Snížení


Guest Noac

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

podla toho ako s tym jazdis :-) AP sa nedaju repasovat,ale daju sa kupit po kuse,teda aspon tlmice samotne,este co sa tyka toho jazdenia,ziaden podvozok do urcitej sumy,pre mna je to do 1000€ nie je urceny na pretekanie a drasticke zaobchadzanie,ak chces pretekarsky podvozok,tak musi byt to byt race podvozok,takze ked si niekto mysli ze ked si kupi nejaky podvozok z tych lacnejsich,ze bude neviem aky pretekar,tak na to nech rychlo zabudne :-)

Odkaz ke komentáři

inak by som vam tiez chcel predstavit nase podvozky vlastne co budeme mat v ponuke,vyrabat nam ich bude nemecky malo vyrobca,ktori si vyraba sam tlmice a sam struny,vsetky komponenty vylucne nemecke,viac ako 20 rocne skusenosti s vyrobou podvozkov,certifikat samozrejmostou,vela roznych variant vysky pri pevnom podvozku,ceny budu este nizsie a bude to vacsia kvalita ako AP a vacsia kvalita ako Weitec a tiez ako Vogtland :-) bude viacej vykonovych variacii,ale nie vsetky budu pre vsetky auta,cca stelovak bude v cene niekde okolo 300€,pevny podvozok niekde okolo 220€,na jar nakladam na moje 50/40 pevny :-) uz sa tesim

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

a podle Vas ktera pružyna bude nejbliž seriovym co se tyče pohodlnosti? Ja slyšel že treba eibach pružiny pro O2 jsou mekči než seriove a gdyž se namontuje tak je auto tak akorat pohodlne, stabilnejši a ne drnca.

 

Žadny štelovak, žadne nejake tlumiče nesnažte se mne premlouvat :palec: akorat me zajima ktere byste doporučily na bežne mestke jezdeni (maximalne -35mm). Jak jsou na tom mezy sebou eibach, weitec, KW? Samozrejmne budou montovane na seriove tlumiče.

Odkaz ke komentáři

Ja mam ted KW a je fakt, ze pruzina jako takova byla silnejsi nez Weitec. Rekl bych, ze Weitec byl o neco mekci. Ale Weitec uz se nevyrabi, to tu psal mato, takze jedine nekde sezenes skladovy zasoby.

Odkaz ke komentáři

fakt joo? no tak to je super sprava akorat ja jsem takovy uchil že poznam jakoukoliv zmenu na podvozku takže určite poznam i tu pružinu. Samozrejme očekavam nejake zhoršeni vlasnosti co se tyče comfortu ale proste aby to nebylo drncani a dobrždovani nad každou nerovnosti na ceste.

 

Jake zkušenosti mate s eibach-em?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...