Přejít na obsah

Lyže, snowboardy, bežky...


Martyp

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o rok později...

Hoši nevim jestli to patří sem, ale nevím kam jinám to přiřadit aby to viděli jen ti, kteří by o to mohli mít zájem a ne někdo koho vůbec snb nezajímá..

 

Mám na prodej super boty na snowboard. Původní cena byla necelých 8000-, byl bych rád kdyby ještě někomu posloužili. Více info je v inzerátu.

 

http://sport.bazos.cz/inzerat/44120561/Panske-snowboardove-boty-DC-vel-47.php

 

Tak kdo by jste měl zájem tak napiště pomocí mejlu nebo tel 775300195. Pro členy bych dal ještě slevu. To se eventuelně dohodneme.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jaaa, konecne tema pro me!! Zkusim tedy dle navodu z prvniho tematu - jelikoz se na sjezdovce snazim moc nezdrzovat, tak pro lidi, co maji radi pady a blbiny v prachu, tak doporucuju Solden, Pra-Loup, St Anton, Tignes (moje nej srdcovka!!!), Damuls a jeste neco by se jiste naslo.

Pred chvili jsem se vratil ze St Foy a tam opravdu ne, vetsina kvalitnich svahu na zapadni strane, volne tereny v kamenitych oblastech a nedej boze, kdyz je malo snehu a vsichni se maji potkat na par km sjezdovek, co tam maji.

 

Takze par mist, co jsem doporucoval:

 

Solden

post-4726-0-72890500-1424278464_thumb.jpg post-4726-0-11143600-1424278474_thumb.jpg

 

Pra-Loup

post-4726-0-55909800-1424278502_thumb.jpg

 

Tignes

post-4726-0-05914100-1424278528_thumb.jpg post-4726-0-22034100-1424278534_thumb.jpg post-4726-0-93241200-1424278542_thumb.jpg

 

enjoy!

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Moc pěkný!Slyšel jsem na ně chválu..jak dlouhý jezdíš, jakej mají radius..? ;)

 

Mám 170cm a nominální rádius je 13,6m, 123/68/104 což je takový ideál dle mého. Dokoupil jsem si ještě nové botičky :-D Salomon x max 120 ...... Zítra beru Gopro na svah, tak snad něco natočíme :-) Zkoušel jsem Fisher RC4 WC, Elán SLX, Atomic Doubledeck 3.0 SL a Völkl .... zůstal jsem nakonec věrný značce. SL mají jen jednu TI vrstvu, tak jsou takové poddajné (tvrdost 100-110), ale ostré krojení patky neodpouští žádnou chybu.

 

Ale jinak budu asi přecházet na Stockli Laser SL ..... Jezdil jsem je dnes a ..... parádní lyže, která úžasně vede stopu, sice se do ní musí kapku více tlačit (tvrdost odhaduju na 110-120), ale požitek z jízdy .....

 

Jen mě strašně mrzí česká povaha .... chuj má nové lyže, tak mu je prostě pojezdíme :-( Dneska jsem raději Lasery vždy odepl a nasadil až u vleku (přeci jen to jsou lyže za 30 tis. a měl jsem je půjčené)

 

 

 

post-197-0-90869300-1424464738_thumb.jpg

post-197-0-95543100-1424464751_thumb.jpg

post-197-0-91225200-1424759243_thumb.jpg

post-197-0-58427800-1424759255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Měl bych jeden dotaz na skladování lyží, tak to zkusím tady. Nejsem velký lyžař a nikdy jsem uskladnění lyží neřešil. Z prostorových důvodů bych lyže rád skladoval horizontálně. Na internetu jsem našel několik variant a nevím kterou zvolit s ohledem na životnost a kvalitu lyží

 

drzak-kol-a-lyzi-na-stenu-provedeni-4-ko

 

Drzaky-na-lyze-snowboardy-3-miestny-800x

 

 

0012_013_2.jpg

 

Jakou zvolit pro podobné řešení rozteč kolíků? Kterou variantu vybrat?

Odkaz ke komentáři

Cau, idealni skladovani je vzdy bez vazka, na druhem miste vazkem dolu, treti misto vazko nahoru.

Nikdy ne skluznici k sobe!

Osobne si ale myslim, ze pro jakekoliv bezne i narocne jezdeni pri jakekolim skladovani zmenu zivotnosti nepoznas.

Zaklad je skladovat v suchu a pri delsim uskladneni (letni prodleva) osetrit znovu hrany, odmastit a odstranit stary vosk a znovu hezky zalit voskem, sekrabat a vykartacovat si pekne zbytecky ve smeru jizdy, od spicek k patam.

Odkaz ke komentáři

jak to myslis s podeprenim bot? u bot zase nechat vyschnout, neskladovat mokre a jestli se ti jedna o lyzaky, tak ty jsou tak tvrdy, ze je jedno kam a jak je das. Vyvaroval bych se asi tomu veseni na nejaky tycky, tam bych se bal, ze za nejezdeckou sezonu se mi vznitrni vystlani nejak pomacka, jak to bude celou dobu na vahou lyzaky opreny o ten vnitrni polstr, ale tohle uz ti nepotvrdim, boty mam proste v suchem sklepe normalne postavene v polici. Jediny, co delam, tak vyndavam vlozku, pokud to jde a nechavam ji mimo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 roky později...

S polovickou letos bezky, na skialpy se se mnou boji a ja to nechci lamat pres koleno.
Letos Novy Mesto na Morave, Frysava, Boskovicko, Korenec, Benesov, Suchy. V planu mame a snad nam dopreje i pocasi mrknou na Klet u Krumlova.
Plouzime se na supinach od Fischera uz cca tretim rokem a musim rict, ze na klasiku pro hobiky uplne na pohodu, na upravenym povrchu na tom clovek i zabrusli, chtel jsem neco, co bude bezudrzbovy a v nasich podminkach mas za den pocasi, ze bys 3x premazaval, takze musim rict, ze jedna z mala investic do cajku, kde na prvni dobrou treba do cernyho. Staci ritual ze snd, ladit takhle bezky, tak me trefi.
Pritel od maminy si loni koupil novy Sporteny cca za 5k, vyzkousel az letos a uz tam lepi tuleni pasy na stred, ale trosku me zaskocilo, ze za to chteji 1k, tak uvidime, kolik sezon to da, zajimava myslenka.

11 hours ago, header009 said:

Čekáš, že ti někdo pustí vlek aby na něj vlitnul Láďa Hruška a dopadl, jak ten slavnej chudák ?emoji3.png

musim rict, ze jsem mel stesti a zucastnil se v soucasne prohibici otevrene restaurace i vleku, clovek pookreje, snad brzy prijde defenestrace 🙂 

Odkaz ke komentáři

Počasí je letos na levačku, jezdím sporten se skinem, když chci na skate tak mám přímo na to lyže. Jsem s tím taky hodně spokojenej. 

Nevím jestli je dobrej nápad nalepit na klasický běžky ten pás, standardně to má ve skluznici vyfrézovanou díru kam se to lepí. Origo od Sportenu by měl stát okolo 700Kč (těžko říct, kde to kupoval). Takhle si myslím, že to akorát shrne dolů a bude ho to ve sjezdech brzdit. 

Lyže jsem zvládl v té době kdy to šlo párkrát. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...