Přejít na obsah

NOVÉ HODNOSTI PODLE POČTU PŘÍSPĚVKŮ


Doporučené příspěvky

Dneska probehla mensi aktualizace hodnosti na foru podle poctu napsanych prispevku

 

Zmensil se pocet "hodnosti"

 

nyni je rozdeleni takoveto:

 

hodnost: CLASSIC pocet prispevku: do 100

hodnost: AMBIENTE pocet prispevku: od 100

hodnost: ELEGANCE pocet prispevku: od 1 000

hodnost: RS pocet prispevku: od 5 000

hodnost: LAURIN & KLEMENT pocet prispevku: od 30 000

 

Jeste potrebuji vymyslet hodnot pro opravdove blazny, kteri namasti vice nez tech 30 000 prispevku :palec:

 

Nezapomente ze si muzete nechat zmenit rank na neco osobniho v tomto tematu >>>

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

já nevím, na SH sem tam kouknu a problém nemám, ale to sem netahejme.

 

 

Nemyslím si, že by nějakej plakátek v podpisu přilákal nový lidi na sraz, ale to je věc názoru :palec:

Odkaz ke komentáři

ja taky nemam problem na SH kouknout, ale mam problem kdyz evidentne provokaci cpes logo SH sem do podpisu..

 

ja si svobodne do podpisu taky nemuzu dat odkaz na svoje stranky na SH, tak holt to zatrhneme i tady a bude, pokud se to bude objevovat jako cilena provokace...kdyz si to tam das bez nejakych blbych kecu je mi to jedno, ale ty to delas vyslovene naschval a prijde ti to i po roce a neco porad ftipny, me teda ne

 

roztahnout to nejde uz by to vypadalo divne navic na to nemam cas uz :) na ten mesic to prezijem :palec: me to nevadi, na SH strance me taky sere tisic reklam a nic s tim neudelam ne? :) beztak kdyz tam budou tyhle plakaty tak nekteri si tam dokazi nacpat taky pekne bestialni obrazky takze je to jedno tohle se ti aspon natahne jen jednou

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek
je tech banner dost a jsou veliky (slo by je nejak snizit a natahnout Vitto ?) to je pravda, ale za chvili bude po srazu tak co

 

tak,

 

v každém postu spíš ne :palec: ale to je na vás a na vaší soudnosti :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...