Přejít na obsah

"Japonská žába"


Doporučené příspěvky

Zdravíčko .

 

Jelikož Modrá Cívka , která tady má taky téma ,šla do světa , představuji Vám další japonský kousek z mé garáže .

Tentokrá se jedná o slabší verzi bez V-tecu ,ale i přesto jsem se rozhodl ,že si zaslouží trošku pozornosti .)

Je to :

Honda Civic 1.4iS narozena koncem roku 1995,najeto má 55 000km takže má ještě hodně před sebou .) ,Výkon cca 66kw - 90kobylek .

 

zatím téma nechám otevřené ,ale nebojte , nějaké info , foto či video , již brzy ;)

post-863-1281439717_thumb.jpg

post-863-1281439736_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
taky jsem měl jen 1,3 5gen. nebylo to špatný auto,jen trochu malý.....a do rodiny těžko použitelníý jako hlavní auto

No já měl 1.6 ESI 5g vajíčko , pak 5g ESi sedan a zároven jsme měli todle . Porzatím to stačí ;) ,ale Octáva byla parádní , tu jsem prodávat neměl :D

Odkaz ke komentáři
Hoj ;) Jak je chlape? Už se to zlepšilo?

 

Nahoď fotos novýho autí ;)

Čaues :D Naštěstí je to už vpohodě , moc jsem tomu nevěřil ,ale zadařilo se ;) Tak snad už to vydrží :D

 

Fotky hodím hned v podvečer ,ted u sebe nic nemám a musím ještě něco málo nafotit :) ;)

Odkaz ke komentáři

na zem půjde doufám co nevidět, komplet GO podvozku - všechny čepy, silentbloky, horní uložení tlumičů, stavítko.. ;) ještě se musím dohodnout na úpravě motoru a během příštího roku asi introš.. a pak to bude celoživotní leštěnka na srazy :D

Odkaz ke komentáři
na zem půjde doufám co nevidět, komplet GO podvozku - všechny čepy, silentbloky, horní uložení tlumičů, stavítko.. :D ještě se musím dohodnout na úpravě motoru a během příštího roku asi introš.. a pak to bude celoživotní leštěnka na srazy :D

Těším se na výsledek ;)

Odkaz ke komentáři
no, jsem zvědavej co to je za kočku :D tak šup šup s fotkama :)

Zatím úplně obyčejná ;) , chystám jen pár úprav ,něco malinkýho už jsem udělal , hlavně motor dostane doping a doufám,že se mi do konce roku povede naroubovat do tehle 1.4rky V-tec hlavu .

Tady zimní fotky co jsem rychle našel od Verush :D

A1174342.JPGA1174337.JPG

Odkaz ke komentáři

Tak tady pár slíbených fotek . Jsou jen garážová obyč kompaktem až pojedu někam do terénu a na kolech :) udělám lepší :P

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

post-863-1281427640_thumb.jpg

post-863-1281427681_thumb.jpg

post-863-1281427695_thumb.jpg

post-863-1281427712_thumb.jpg

post-863-1281427725_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...