Přejít na obsah

*Prodáno* možno smazat.......


Doporučené příspěvky

to já taky :) proto ho mám doma,jen to 4x4 prostě někdy musím zkusit :P měnit auto jenom kvůli tomu nebudu a 1,8T by už bylo vrámci úprav nad limit takže není co řešit, to jen zase vymýšlím blbosti,nuda kolem svátků a blíží se odlet mimo čr a auto tu bude tak samo....stačí ,že jsem musel manželku donutit aby ji dávala do dvora,ono otevřít takový vrata je hrozná fuška :-) a jak se vrátím tak pojedem k Dieselpoweru pro nějaký vitamíny :D :) takže tohle neberte vážně,jen pak někdy na srazu budu muset někkoho s 4x4 aby mě svezl :D :P

až dodělám to moje tak tě svezu :palec:

Odkaz ke komentáři
To se vyplatí to honit přez havárku? Dyk tam musíš mít nějakou spoluúčast ne?

 

mám připojištěný čelní okno za těch 500 kč na rok .. vyplatili mi celých 6000 kč na který je to okno pojištěný .. všechno proběhlo bez problémů ... jsem rád že jsem si to okno připojistil, vyplatí se to :-)

Odkaz ke komentáři

Seth: Jo taaak. Tak touž chápu. Ale to je připojištění k povinnému ručení. Proto mě to zmátlo když jsi psal o havárce. Na tej mojí je totiž sice havarijka,ale není připojištění okna. Takže musím počkat až to bude doplacený, napsaný na mě (samozřejmě si okno připojistím) a pak až to budu řešit. Zatím to vypadá že se to dál nešíří tak mám kliku no...

Odkaz ke komentáři

konečně jsem opravil antenu tak mi zas hraje radio jak má a příjem je dobrý a při tý příležitosti jsem popřemýšlel jestli vyměninit origo gammu za alpin http://www.revilohifi.cz/autoradia/prijima...ida-x301rr.html nemá už na cd,která už stejně nechci vozit v autě. Variantu navigace Dx jsem nakonec zavrhl. Takže tahle varianta,uvidíme....ted se budou objednávat čepy řízení...

Odkaz ke komentáři

hodil bych to do origa :-) žádný zvěřilotiny. Prostě klasika,kterou když potkáš tak se otočíš :angry: a trošku motor aby to jelo,nic velkýho asi nějaký biturbo z audi :palec: :palec: :( :angry: pěkně origo ten dvojkarbecák :angry:

 

 

 

tak smůla jsem několikátý v pořadí a ještě je to na druhým konci republiky.....

Odkaz ke komentáři

Tak v tom ti přesně rozumím :palec: taky jsem tak čekal na tu Š 110 jestli to klapne a to jsem před tím dostal totálně zdevastovaného Rapida :( tak že to sežralo celkem dost penízku protože ho celého předělávám ,kompletně podlahy ,interiér ,nápravy a motor .Tak to jsem zvědav jak ti to dopadne a držím palce :palec:

Odkaz ke komentáři

takže život je změna a jako další doplňkový vůz se doma objeví škoda 1100 mb De luxe. Je data narození 1969. Zakládat nové téma zatím nebudu jelikož zněmy budou až se vrátím ze zciziny. Vůz bude v origo stavu jen s menšími úpravami které budou vratné.

post-504-1262881239_thumb.jpg

post-504-1262881268_thumb.jpg

post-504-1262881332_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

děkuji, na díly už mám kontakt a hlavně je celkem zachovalá,taky jsem ji chtěl na normálních spz abych sní mohl normálně jezdit :palec: nejhorší jsou úpravy ve vnitřku ,kdy si tam vyřízli díru na rádio ado tapeců na repro.ale očalouním si to sám a palubku snad seženu :wub:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...