Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To h2oenergy - jo to jsem si bohužel myslel. Takže jsem momentálně asi na maximu, co tam teď dokážu nakódovat. Jak jsem koukal na návody ze starších verzí, tak mám pocit, že na těch starších jednotkách bylo těch možností k nastavení daleko víc a jednodušších a užitečnějších.

 

Takže pokud budu chtít druhou zadní mlhovku a denní na mlhovkách bez obrysovek a na kontrolce, tak jedině úprava BCM jednotky... Je tu někdo, kdo s tím má zkušenosti? Je to bezpečný? Kolik by to stálo atd.? Případně odkud (já Brno a okolí). Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Myslim si,ze k tomu BT auto mit nemusi,ale budes muset dokoupit OBD BT adapter..Ten myslim stoji cca 300Kc..Vetsi "strach" mam ale,ze dana apka v "zakaladu" moc muziky neudela..
Osobne bych obetoval mozna radeji klon kabel..a muzes si pak delat vic veci sam,nez nekoho dokola hledat..

Kdyby jsi mel cestu do LBC,klidne Ti to udelam ;-)

Odkaz ke komentáři

Ahoj...ano, mam ten BT adaptér již delší dobu a min. víkend jsem tu našel vlákno ohledně té aplikace...tak jsem si

ji stáhl a vyzkoušel to...to co jsem nastavit chtěl jsem tam našel....funkce corner ; protočení ručiček při zapnutí zapalování ;

vypnul to opoždění setření štěračem po ostřiku a ještě nejaký věci...

...takže mě to příjemně překvapilo,že to šlo nastavit i touto formou.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Krásný den přátelé,

 

Jsem nováček v clubu a svou Octavii jsem si pořídil před několika dny. Jedná se o OC 2 po FL, ročníkový model 2013 ve výbavě Elegance a rád bych aktivoval přísvit mlhovkami do zatáček.

 

Když jsem se díval na mlhovky, vidím tam dvě žárovky, ale v zatáčce se bohužel přísvit nespustí. Navštívil jsem proto Škoda Auto přímo na Ostravské pobočce s tím, že bych chtěl přísvit aktivovat. Bohužel mi sdělili, že se do řídící jednotky nemohli dostat. Proč mi neřekli :-(

 

Vůz je původem z ČR vč. ověřené servisní historie, po prvním majiteli, servisováno pouze u autorizovaných servisů - většinu originálních dokladů jsem dostal k vozu. Ověřeno přes Cébii.

 

Nedokázal by mi prosím někdo pomoci s tímto "problémem" ?

 

Předem děkuji a přeji krásné svátky Vánoční a šťastný následující rok 2017 :-)

 

Odkaz ke komentáři

2 žárovky... blíž ke středu auta mlhovka, krajní je denní svícení.

 

přísvit do zatáček funguje jen při potkávačkách a ještě jen do 30-40km/h.

 

Pokud stojíš na místě, dáš potkávačky a blinkr do prava nebo do leva, mlhovka se nerozsvítí?

Velice děkuji za rychlou reakci !

 

Tuto kombinaci jsem nezkoušel. Vždy jsem měl zapnuté hlavní světlomety. Vyzkouším to s těmi potkávačkama. Velice díky za TIP. Jen jsem neuvedl, že na voze nejsou xenony, což asi by nemělo mít vliv?!

Odkaz ke komentáři

2 žárovky... blíž ke středu auta mlhovka, krajní je denní svícení.

 

přísvit do zatáček funguje jen při potkávačkách a ještě jen do 30-40km/h.

 

Pokud stojíš na místě, dáš potkávačky a blinkr do prava nebo do leva, mlhovka se nerozsvítí?

Připojil se v diagnostice (vcds třeba) a v ŘJ 9 - centrální elektrika , kodovani ,prez lcode ,nevím kterém bit přesně ,ale je to tam napsaný už ,ted jde ještě o to jestli ti to s téma mlhovkama pujde

 

Odesláno z mého VFD 700 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

potkávačky = tlumené, teda aspoň u nás na jihu:)

 

Tak zkoušel jsem..

 

Když dám světla do polohy "nula" svítí pouze denní svícení. Pokud jsem dal blinkr, nebo zatočil koly nic se nerozsvítilo. To stejné bylo u ostatních poloh u zapnutí světel.

Přísvit mlhovkami se prostě nezapne.

Odkaz ke komentáři

Ano, je to možné. Nebo spíše jasné.

 

Bohužel jak jsem již psal, tak mi nejde do hlavy, proč mi ve Škodovce řekli, že se do jednotky nemohli dostat.. ?!

 

Protože ve škodovce je to příplatková výbava za tuším 2500 chechtáků, tak to pak nemůžou jejich manící v servisu lidem jen tak nakódovat, protože by pak tu cenu těžko u zákazníků obhajovali = je to strašně složitý a nejde to.

 

Jestli seš někde od Brna, tak se zastav :)

Odkaz ke komentáři

 

 

 

Protože ve škodovce je to příplatková výbava za tuším 2500 chechtáků, tak to pak nemůžou jejich manící v servisu lidem jen tak nakódovat, protože by pak tu cenu těžko u zákazníků obhajovali = je to strašně složitý a nejde to.

 

... ale to se lidem strašně těžko vysvětluje.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...