Přejít na obsah

Jak se dostat do zamčeného nastartovaného auta?


RichardD

Doporučené příspěvky

Když jsem vystoupil z auta a šel otevřít garáž přítelkyně omylem místo odemčení dveří stiskla polovinu tlačítka která zamyká. Mám aktivní automatické zamykání nad 15km/h. Po zavření předních dveří s tím, že otevře zadní dveře zůstalo celé auto zamčené se zařazeným neutrálem a plnou nádrží nafty :( Naštěstí to bylo v místě bydliště a tak jsem doběhl domů pro druhé klíče. Otázkou ovšem je co dělat když se to stane třeba na dovolené? :) Jak se do auta dostat když je nastartované a zamčené?

Odkaz ke komentáři

Ovladač na zamykání na středovém tunelu. Ani si nejsem vědom, že by k takové situaci mohlo dojít. Jsem v domnění, že pokud se zamkne a otevře, tak ty jedny dveře vždy zůstanou otevřeny.

Takže teda nastala situace, kdy ty si vyšel z auta zavřel dvere - řidiče. Přítelkyně měla pootevřený dveře zmáčkla tlačítko na středovém tunelu - zamčení. Vystoupila a zavřela dveře?

Odkaz ke komentáři
Nj, ale jak by ses dostal pres to male okenko do auta...dost tezko by se dalo dostat na otevirani..je to docela daleko a to okenko je fakt male.

A napada me, jestli to jde vubec zadnima dverma otevrit, jestli to neni jen na predni dvere a tlacitko?!?

musis pocitat, ze se nejedna o zamknute/zajistene,zaparkovane auto u baraku DO...takze jak pise olaf, melo by to jit, ze se 2x zatahne za klicku

Odkaz ke komentáři

Trošku se tady v tom ztrácím, ale

 

pokud to zavřeš zevnitř tlačítkem, tak jdou kterékoliv dveře otevřít zevnitř dvojtahem za kličku

pokud to zamkneš zvenku, neotevřeš zevnitř dveře vůbec (tzv dvojité zamykání)

zadní dveře mají dětskou pojistku a pojistku proti stahování oken - ale musíš to vědomě zapnout...

pokud máš otevřený kufr, zamkneš DO a pak zabouchneš kufr, je zamčený

pokud jsou dveře špatně zabouchnuté, nezamknou se DO

 

kolovalo video kdysi jak zavřeli v autě psa.. a ten zadníma stál na sedáku a předníma se opřel o dveře a zamáčkl čudlik centrálu.... :-))

Odkaz ke komentáři

presne to čo si napísal by tak malo byť..

 

a teda ešte jedna vec, kvôli ktorej toto téma vzniklo... ak máš otvorené niektoré predné dvere a zamkeš vnútri tlačítkom tak po zabuchnutí dverí sa zamkne centrál aj s kufrom...

malo by to ísť otvoriť dvojťahom za kľučku ktorýchkoľvek dverí ak náhodou necháš kľúče vo vnútri... len keď nemáš otvorené ani jedno okno je to trochu problém... ;)

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

Já si na tohle dávám radši bacha, protože člověk nikdy neví, takže když vystupuji z nastartovaného auta někde mimo civilizaci tak nechám dveře radši pootevřené.

Taky si pamatuji, jak nás při předávání OII při koupi ten borec seznamoval s otvíráním kufru a že mám dávat bacha abych si nepoložil klíče do kufru.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...