Přejít na obsah

Zvláštní lakování


Doporučené příspěvky

mischicka: Jasne, tieto lakovania sú tu nejak od decembra 2009 :) V prílohe OIIFL vo farbách modrá admiral, zelená agave, modrá nightfire a béžová sahara.

Ale je jich podstatně víc, ne jen ty čtyři :-)

minule sem si hral s konfiguratorem a taky jsem koukal jako puk :) limetkovy a citronovy barvy jsou super :palec: a pak moje krasna tmava modra na dvojkovym laurinu s bilou kuzi, mnam :palec:

Já to třeba u supa v konfigurátoru nenašel, zajímalo by mne jaký je příplatek...

Odkaz ke komentáři

Na Slovensku sa to dá objednať nejak od polovice augusta , ceníkové ceny:

Špeciálne fleet farby:

808,-€ Superb, dá sa objednať pre všetky stupne výbavy,

746,-€ Octavia, 354,-€ Octavia LaK, nedá sa objednať pre RS a Scout,

578,-€ Fabia, nedá sa objednať pre RS, Scout a základnú najlacnejšiu výbavu Fabia

Odkaz ke komentáři
Ale je jich podstatně víc, ne jen ty čtyři :-)

Ok, tak zožeň fotky reálnych áut v tých farbách :) Tá admiral a agave bola nafotená minulý rok v novembri na dvore jedného nemenovaného salónu na Slovensku... V BA behajú 2 taxíky OIIFL v žltej lemon, ale nikdy sa mi ich nepodarilo nafotiť.

 

Keď máte niekto foto týchto zvláštnych farieb na OIIFL, tak ich sem dajte.

Odkaz ke komentáři
Na Slovensku sa to dá objednať nejak od polovice augusta , ceníkové ceny:

Špeciálne fleet farby:

808,-€ Superb, dá sa objednať pre všetky stupne výbavy,

746,-€ Octavia, 354,-€ Octavia LaK, nedá sa objednať pre RS a Scout,

578,-€ Fabia, nedá sa objednať pre RS, Scout a základnú najlacnejšiu výbavu Fabia

Díky díky, zhruba takové cenovky jsem očekával.

 

Co mě zaráží je omezení u řad RS a Scout - ve srovnání s třeba s Audi mi Škoda přijde jedno omezení vedle druhého, a řekl bych, že celkem zbytečně.

Odkaz ke komentáři

Zelená Highland metalíza na OII v kombíku. Tak ta by se mi moc líbila vypadá skvěle :palec:

 

 

Díky díky, zhruba takové cenovky jsem očekával.

 

Co mě zaráží je omezení u řad RS a Scout - ve srovnání s třeba s Audi mi Škoda přijde jedno omezení vedle druhého, a řekl bych, že celkem zbytečně.

A jseš so jistej že je to omezení vydané Škodovkou? Dle mého je to z německých hlav ve VW. :lol:

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři
mischicka: to isté u Škodovky vadí aj mne, napr. nezávyslé kurenie sa dá objednať do všetkých Octávii, ale do RS a Scoutu nie? Prečo, však sú to dva najvybavenejšie a najdrahšie modely Octavií (samo s L&K) ..... ako si napísal, zbytočne!

No právě proto že jsou to nejvybavenější modely a koncern by měl moc velkou konkurenci pro svoje hlavní značky VW a AUDI.

Odkaz ke komentáři

Třeba u TFSI zdůvodňují nemožnost montáže topení kolizí čehosi s čímsi.

 

Pak zavoláš na Eberspäher a tam Ti řeknou, ne žádný problém, řekněte nám kde bydlíte a my vám doporučíme montážní středisko.

 

Takže já už dva roky jezdím s NT v TFSI a ještě nic s ničím nezkolidovalo :-)

Odkaz ke komentáři
Třeba u TFSI zdůvodňují nemožnost montáže topení kolizí čehosi s čímsi.

 

Pak zavoláš na Eberspäher a tam Ti řeknou, ne žádný problém, řekněte nám kde bydlíte a my vám doporučíme montážní středisko.

 

Takže já už dva roky jezdím s NT v TFSI a ještě nic s ničím nezkolidovalo :-)

No a to je to o čem mluvím. Šéfové v raichu si hájí svoje barvy a nějaký češi jim přeci nebudou kazit kšeft něčim nadupanym a vybaveným. Je to sice skoro jedna firma, ale vedení je německé.

Odkaz ke komentáři

Mě se tomu pořád nechce věřit, sakra vždyť dividendy z akcií jsou stejné jak ze škodovky tak z volskwagenu...

 

Když už jsme u toho lakování, to co mě na stránky škodovky přivedlo byla jakási soutěž, kde byla cena OII combi FL a na propagačním obrázku měla nalakovaný rámeček masky do barvy vozu - chtěl jsem se podívat jestli tohle už škodovka nabízí taky.

Odkaz ke komentáři
Mě se tomu pořád nechce věřit, sakra vždyť dividendy z akcií jsou stejné jak ze škodovky tak z volskwagenu...

To jsou. Ale proč začali dělat Supa v kombajnu až na druhé generaci? Někde jsem slyšel nebo četl že už na první generaci byl prototyp ale koncern to zarazil, protože by to byla moc velká konkurence Passatu. Můj názor je že těď povolili kvůli krizi aby aspoň něco prodávali. Ale jak říkám je to můj osobní názor.

Odkaz ke komentáři

No s tými farbami je to trochu inak - pochopili, že v dnešnej dobe nie je najmenší problém namiešať takú farbu, akú zákazník chce. Doteraz sa to ale robilo len pre fleetových zákazníkov na viacero objednávok. Ešte na staré fórum som dával fotky Fabie II Combi vo farbe "žltá telekom", bolo to v roku 2008...

 

16" Draconis sa dávajú priamo vo výrobe len na 4x4, aj to za príplatok. Pre iné prevedenia sú k dispozícii len ako originálne príslušenstvo. Je ale pravda, že patria medzi najmenej rozšírené disky na OIIFL.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...