Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ


Doporučené příspěvky

Asi na to kašlu. Zkoušel jsem povolit ty šrouby co drží zámek zevnitř a šroubovák se rozlomil :lol: . No uvidíme možná příště jestli to budu rozebírat tak to zkusím.

 

Takhle byl pod starou lištou dojebanej lak. Zaretušoval jsem to barvou a štětečkem. Z blízka to poznáte, ale jinak je to pohodě.

post-59-1272869847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak dneska stk neproběhla. Emise byli ok na posedmé se mu to povedlo.

Jenže na technické mi zjistili špatnou sbíhavost, před měsícem jsem byl na geometrii, skurvené silnice. :D

Další věc ručka brzdí jen jedna strana, špatné lanka asi.

A pak jeden motorek u světla asi odešel.

Takže do měsíce repete. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Tady zadek již z novou lištou. Vidíte, že to zamaskování není skoro vidět. Ten vejfuk je, už pěkně nahovno, bych leštěnej jenže se to poto. Možná ho nalakuju na černo, do té doby než houmík objedná ten novej.

Jj běžnej jev proto na toury dávají pod lištu takovou pěnovku která tomu zabraňuje dá se normálně koupit :)

Odkaz ke komentáři

Nemám servisku. Ani jsem si to nedával do origo servisu. :(

 

 

Jinak, bude ta nová koncovka asi tato. Houmík objedná. Ta stará koncovka je šroubovací takže z ní asi použiju ten šroubovací konec a nechám přivařit k téhle. A pak tam bude ten difuzor, ještě přemýšlím jestli černý nebo v barvě, ale asi černý. Bude to ladit s předkem a možná si nechám potáhnou střechu nějak tmavě.

post-59-1273595429_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dneska jsem opravil naklápění světel vyměnil jsem ten motorek a funguje to. Dále jsem vyměnil boční blinkry, které jsem koupil když jsem objednával ten motorek. Tyhle byly takové už vysvícené a když už jsem objednával tak jsem je vzal. Neskutečnej rozdíl tamty byly nějaká čína nemělo to na sobě ani homologaci a po výměně to svítí neskutečně více přidám fotky fakt jsem to nečekal.

Pak jsem snad zpravil stěrače, které se zasekávaly uvidíme jak dlouho to vydrží. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak je řízení v prdeli. Je tam prý gufero a to je vymačkané, a to servo nelze rozebrat je to samostatný díl takže se bude muset vyměnit celé řízení, které stojí 15tis. + práce. Takže třetí servo v pořadí :P . Je to normální porucha nebo mám kliku jen já?

 

Tak se nám to pěkně sere. :o Holt to má najeto 300tisíc no.

Odkaz ke komentáři

Další pecka. Doklady a klíče jsou v píče. Svině zloději fakt lohli tašku a v ní flašku :smich: flašku ne ale doklady a klíče . Takže mám už jen jeden klíč.

Tak asi musím další přidělat. Zkusím napsat do Rakso jestli pošlou novej klíč. I když nevím jak by se to spárovalo pak jestli to vůbec lze? A nakódování imo taky není levná záležitost.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...