Přejít na obsah

TL na alu kola


mistarka

Doporučené příspěvky

Dobrý den.Koupil jsem starší kola DVB ARIZONA 7Jx15 ET35 5x100.Poradíte mi prosím kde sehnat TL , anebo bych i koupil ?Kola jsou z vrakoviště, takže žádný TL.Je vůbec prodejce , který na DBV kola vydává TL?Já žádného nenašel.Děkuji.

K čemu TL na 15" kola? Ty nemáš 15ky v TP? TL se dává kvůli zápisu kol do techničáku. Když koupíš rozměr co už máš v TP Tak ho nepotřebuješ. Nezapisuje se značka kol,ale pouze rozměr. :palec: Jinak šířku nikdo nikdy neřešil jestli je to o půl palce víc nebo míň důležitej je rozměr gum...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Řekněte mi chytří lidé, co znamená u označení disků to písmeno za velikostí šířky (např u 6J x 15 ET38 to Jéčko, někde sem viděl JX), Dál nevim co si mám představit pod pojmem zális (to ET). Jo a když je v techničáku napsanej druh kol disková (viděl sem i jednoduchá disková), to do něj nemusí nechat dopsat že jsou alu i když je koupí ve stejnym průměru? Protože třeba já mám v techničáku dodatek že můžu používat R16 a že MŮŽOU BÝT I Z LEHKÉ SLITINY, tak mě napadá že kdyby to tam nestálo tak že to můžou bejt jenom plecháče, aspoň tak mi to přijde.

Odkaz ke komentáři

1. J = šířka (nebo take typ) patky ráfku - u vetsiny disku je to "J"

2. cim mensi ET, tim kolo poleze ven z blatniku - viz odkaz TADY

3. obecne 16" na OI dat muzes, vetsi kola uz musis nechat zapsat

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

jeste to 6J x 15 znamena, ze se jedna o "klasicky" rafek jako byva na osobákách a takovou tou prohlubni uprostred (jednodilny rafek). treba u velikych rafku (tezbni stroje atd) je misto x - a to znamena, ze ten rafek tu prohluben tam nema a je deleny

 

J neni sirka rafku. sirka rafku je az to cislo za nim. J je pouze oznaceni tvaru te patky

Upraveno uživatelem kubiik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ať už tak nebo tak, důležité je, že tam ty 16ky mohou být, viz příloha část A bod 4.

 

Ale zajímalo by mne, jak si správně vysvětlit formulaci z části C bod 3?

1. varianta: Na dvojkové Octě (jakékoliv) mohou být 18ky, ale jen z modelu RS (tudíž originál Škoda)

2. varianta: Na dvojkové Octě mohou být 18ky, ale pouze na modelu RS

 

Jak to chápete?

sdeleni_skoda.pdf

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...