Přejít na obsah

Jerovic winter/car


Jero

Doporučené příspěvky

Zdravíčko .

 

takže jelikož se nám blíži pomalu zima ,malý roste jako z vody a potřebovali jsme narychlo nějaké to 5ti dvířko , je tady další do sbírky :smich: stříbřena Hondice ,která se přestěhovala před několika hodinami od majitele k nám na zahradu ...

Zatím je to série ,ale postupně se ji pokusím doladit semtam nějakou tu mušku at vypadá ,alespon trochu k světu ....

je to :

 

Honda Civic 1.4i vyroben v roce 1996, od té doby měl pouze jednoho majitele,tak snad se mu u nás bude líbit :smich:

servisní knížka ...

výkon - 66kW - 90 oslíků .

najeto poctivých 238000 a překvapilo ,mě že to i po tolika letech a km jede docela slušně

co se týče výbavy je to holátko takže žádná elektrika ,všehno se švihá klikama a páčkama,,ale to nevadí , elektro ude conevidet .

Důležité pro mě je,že jsou měněny fltry,čepy,silenbloky,kotouče,olej,atd atd ....,central a takove blbustky neni treba zminovat ....

tak snad se mi podaří conejdříve něco udělat .... tak držte palec :smich:

pro začátek pár fotek

---------------------------------------------------------------------

post-863-1285459481_thumb.jpg

post-863-1285459494_thumb.jpg

post-863-1285459508_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Ty to zase vysperknes a pak pohonis nejake naftaky :smich:

Samozřejmě ,že po odjezdu z radvanic jsem jel směr Frýdek s Hoblikem a kurde jak to pak kolem mě prohnal tak jsem začal nad naftou uvažovat :smich:

Ale jinač uvidíme co tenhle anglános ukáže no :o

 

Dakie - Nakonec určitě ne :smich: každopádně dík :) :palec: snad ještě něco pojezdí ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Jinač , včera jsem se nudil tak byly nazuty kola 16" BBS ze zeleného cívy , dnes se pokusím dopasovat rozpěrnou tyč ,která dostala bílý odstín(aby ladila s koly žejo ),trošku jsem si říznul řadičku pač mi ten pahyl dlouhy co trčel z panelu vadil :smich:),zadní nápisy sundány(logo H čekí na facelift... odjednány pružiny weitec -40mm,sport. vzduchový foltr no a az chvíli jedu pro kit a půjde se dávat dohromady rezavé bolístky:) ...

Až bude nějaké to foto tak nahodím ....

Držte palec.)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...