Přejít na obsah

Čočky xenonů


Michael99

Doporučené příspěvky

Jo, ty korpusy na xenony jsou stejny, RSo nemelo zadnou vyjimku, neni duvod. Ja osobne bych to tak teda resil, protoze rezat svetlo a znovu ho lepit mi neprijde zrovna nejstastnejsi zpusob. Myslim, ze treba Hoblik taky menil korpusy, ono se to nezda, ale rozdil je to velikej po vymene :palec:

 

zkusil bych napsat clenovi BadyS, mel je za docela dobry penize :o

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

jasne. Pozri spredu na sosovky, ci nie su take "zahmlene", pripadne vyber vybojku a pozri cez svetlo.

Ocistis a mas "nove" svetla. :D

 

Ale moze byt aj druha pricina - "vypalene (popraskane akoby s pavucinou) predne plasty. To uz je potom na vymenu korpusov. Alebo na chvilu pomoze rozlestit ich xerapolom.

 

No a posledna moznost je, ze dozivaju vybojky, zacinaju svietit na "ruzovo", kupis druhe, vymenis a mas na dlho pokoj.

Odkaz ke komentáři
jasne. Pozri spredu na sosovky, ci nie su take "zahmlene", pripadne vyber vybojku a pozri cez svetlo.

Ocistis a mas "nove" svetla. :palec:

 

Ale moze byt aj druha pricina - "vypalene (popraskane akoby s pavucinou) predne plasty. To uz je potom na vymenu korpusov. Alebo na chvilu pomoze rozlestit ich xerapolom.

 

No a posledna moznost je, ze dozivaju vybojky, zacinaju svietit na "ruzovo", kupis druhe, vymenis a mas na dlho pokoj.

 

taky muze byt jeste pricina, ze blbe vidim :palec: Plasty mam OK, relativne nedavno meneno, pac pani prede mnou videla vedle silnice bezet veverku (drevokocur), takze jsem se ji podival do kufru. Mno, takze bud to mam spinavy, nebo vybojky uz taky budou chtit vymenit, nebo oboje. Neco zkusim vymyslet, ale sam to delat fakt nebudu :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Na netu je návod.

vyřízneš ho kolem do kola, co nejvíc u krajů.

Pak rozřázneš rohy, vyřízneš žlábek v místě kde je vlepenej do světla, vylámeš ho.

A na silikonový lepidlo nalepíš novej.

Jinak xenony jsem taky čistil.

 

Odendá se zadní kryt, odpojí elektronika a čiočky se odšroubují.

Je potřeba u hlavní čočky odklonit takovou páčku co kryje šroubek, myslet na to ji zase vrátit!

 

No a vyndaný čočky pěkně vatouvou tyčkou na uši vyblejskat, mě to docela prokouklo :-)

 

Ale ja jsem tak koukal jak to funguje tak jsem zjistil že mám v háji motorek na nastavení, tak jsem měnil ještě ten.

Odkaz ke komentáři

Deko tu někde psal, že na rozdělání světel stačí, aby světla byly 20min na 60°C v troubě..., tak už prý rozdělával 8 párů světel :)

taky sem to nekde cetl ale bojim se aby se ty svetla neako nepokroutily nebo tak. jinak diky hosi neako to skusim jen co me prijdou novy (plas)skla

Odkaz ke komentáři

Jinak tn jsi ty cocky potahl folii? Vypada to dobre i to vycisteni

podobnych zprav dostanu 20 denne nemam uz ani naladu na ne odpovidat. Kdyz nekde napisu jak to delam, tak to psat znova snad postrada smysl

Jinak je mi to jasne jinak diky Deko urcite to skusim jako ty na 60 do trouby jen co me dorazi new plasty

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 6 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...