Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Laurin Klement napsal:

Nefunguje login.

 

- Kdyz se chci prihlasit, musim si resetovat heslo (a ano, zadavam tam spravne a porad stejne dokolecka)

- Neni klikatelne logo/horni obrazek (mimochodem proc je to vsechno tak strasne prostorove nenazrany?)

 

Mě se podařilo přihlásit bez problému ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Jen pro info, proc doslo ke snizeni limitu na prilohy? Nemuzu pridavat prilohy, protoze mam vyuzito 123% mista. Tak jsem zacal mazat 9 let stary prilohy, ale pac jde oznacit jen jedna, je to na pul roku mazani. Pac musim nejdriv filtrovat podle velikosti, pak odkliknout, pak potvrdit, ze to fakt chci smazat a to s kazdou prilohou, pakarna

Odkaz ke komentáři

Ano doslo k tomu z jednoho jednoducheho duvodu - nechce se mi platit dalsi 1 000 mesicne za vetsi diskove pole u Hostingu

Uz takhle je ta castka velka, jelikoz se tam za ty roky nacpalo dost veci.

Bohuzel forum hromadne mazani vasich vlastnich priloh moc neumoznuje, a to ani v adminu, ale tezko urcit, co chcete smazat, zacal jsem i mazat velke prilohy, ktere nechapu, proc forum dovolilo nahrat - treba videa 150 MB

Je to dan za to, ze pro 95% lidi je forum zdarma a vice reklamnich ploch sem nechci davat, Ty soucasne to vsak finance nedokazou moc unest.

Takze tohle je zatim prvni krok. Resim to i s podporou IPB, proc tahle funkce je tak slozita

Na vas dva se kouknu a muzu vam smazat ty nejvetsi a nejstarsi veci

 

Odkaz ke komentáři

Já sem si všiml, že se hodně zpomalilo fórum přes tapatalk, když dám refresh nepřečtených příspěvků, tak to trvá kolem deseti vteřin, oproti ostatním forum, kde je to otázka vteřiny. Já jsem udělal všechno co šlo až po reinstal aplikace.

Nepozoruje někdo to samé ??

Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Má to obrovskou výhodu, máš jednu aplikaci na více for, je to přehlednější, rychlejší, máš jeden účet k tapatalku a v něm klidně dvacet for, pokud střídáš telefony a další zařízení a máš více for tak je to opravdu nejlepší....

Ale ta rychlost tady na OC by chtěla zjistit proč to je...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Když to bereš takhle, tak on už porušuje pokud si na něj neupozornil moda. V pravidlech je to sice jinak, ale já nepíšu SZ ale nahlásím ho.

Citovat

4. Ukončení inzerce

 

Každý člen je povinen napsat po skončení platnosti inzerátu moderátorovi o smazání inzerátu, přes soukromou zprávu (SZ) s odkazem na příslušný inzerát, případne do inzerátu vložiť nový příspěvek s textem "Prodáno". Inzerát je po skončení uzamčen a přesunut do sekce "Prodáno" (v případě sekce "Koupím" je smazán ihned.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...