Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

@header009 Dík za nahlášení, chybka fóra, který nebere moc těch sidebarů když se zavřou ty fóra. Upravil sem a mělo by už být v pohodě...
@Pawouk01 Záměr to byl – chtěl sem to – ale netuším jak se mi to povedlo. Každopádně sem za to rád, dej mi prosím nějaký čas na vyladění barev. Mám vizi světlého podkladu a černého písma jen to chce nějaký čas (ještě budu stylovat). 

Odkaz ke komentáři

@OziToretto já se rozhodně porozhlédnu po nabídce šablon a dám na výběr (přepínání bude v patičce a určitě o tom dám echo), pořád se s tím sžívám... Ale já hlavně teď fakt nevím jak a kde sem ten štěteček odstranil hergot... 😄 Ono přeci jen je to pro mě tady týden stará novinka a hold budete muset přežít trochu diskomfortu než to budu mít v pod kůží...

Odkaz ke komentáři

Nekde by mela byt max velikost avataru, ted je myslim cca 125*125px, jde to zmensit myslim a samo foru to aktivně pak scukne. Take se daji vyhodit ty ikony skupin, staci napis Hlavni admin, Člen OctaviaClubu apod. Tím se to změnší.

 

Ty dva posty pod sebe : dokazi se spojit, ale je tam casovy limit, ktery je asi kratky - myslim, ze to bude několik minut, takze, pokud ty dva posty budou po sobe ob den, tak uz to nespoji a je otazka, zda je to vec, ktera by se mela spojit po tak dlouhem case

Odkaz ke komentáři

To spojovani a limit 5 cca minut mi prijde v poradku, neprodluzoval bych to. To je myslim overeno a kdyz si nekdo vzpomene, tak dopise edit.
Co se tyka avataru, tak mozna sirku zachovat a vysku na 50-60%? 
Jen treba co jsou ty tecky nad avaterem? ja mam 3, Vitto 3, Oktavian 1
Navic ja mam pod avatarem jednou text OctaviaClub a jeste jednou graficke logo octaviaclubu.

#edit: i se mi libi ta cistota, ze tu lidi nemaji podpis, pripadne podpis dat max 1 radek, nebo tak neco
drive lidi zminenych xxx historickych aut, xx radku uprav a vlastni text v postu pak uplne zapadl.

#edit2: v podstate az ted, kdyz jsem napsal 7+ radku, tak je to diky tomu objemu na leve strane takovy ''plnohodnotny'' post, coz je samozrejme minorita. Ale nestezuju si, berte to jen jako takove premysleni nahlas.

 

#a dalsi napad:

image.png.00e157bb1fda626498db45dc47ee3bb6.png

mozna zvazit jen o par px snizit vysku techto dvou ramecku.

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

@raym0n velikost avataru ani ty pásy zelený co jsi poslal měnit nejdou v nastavení... musel bych do CSS stylování a to je k ničemu protože pak při upgradech se to bude vracet a začal by v tom být bordel... takže jen ikonka pryč by šla dát... to bych byl pro, jen aby se to někoho nedotklo (zase 😄 )
ty puntíky jsou počítačka na základě počtu příspěvků, takže čím víc píšeš tím se ti zvyšuje hodnost 🙂 zatím bych nechal a třeba časem,..

Odkaz ke komentáři

@Dakie dík za nahlášení, koukám na to... vidím poprvé, v nastavení to nikde nebude, takže leda upgradem fóra... určitě to v nějaké záplatě opraví, naštěstí to není nic vážného

@Mezonek vím o tom, taky to tak mám, nějaký bug fóra... už vyšel další update tak věřím že to opravili a po uploadu to bude vyřešený...

Odkaz ke komentáři

Chodím sem jen z telefonu a při desktop zobrazení je to v pravo nahoře mezi zeměkoulí a štětcem. Tam máš zprávy. Při zobrazení pro mobil v pravo nahoře tři čárky a po zobrazení nabídky pod avatarem vedle zeměkoule. Takhle to je ale už dávno tak kde bloudíš?

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Ale tam se dostanu, ale odeslal jsem zprávu a ona tam prostě není a ani žádná složka odeslané zprávy. Prostě nic. Dneska jsem zkoušel odeslat zase a napsalo to, že příjemce nemůže přijímat zprávy. Asi má plnou schránku a zpráva se tedy ani asi neuložila. Což je dost na pytel, protože to znamená psát znovu.

Odkaz ke komentáři
V 5. 6. 2019 at 9:19, Dakie napsal:

Když si dám přehled nepřečtených příspěvků, tak vždy pod názvem Tématu bylo, kdo psal poslední odpověď. Teď tam je pouze "Topic odpověděl xxxx...." Šlo by to zas změnit?

Tak se povedlo opravit. Plus jsem dnes opravil bug na hlavní stránce kde se nevypisovali názvy dnů (reakce v Sobotu atd.) A ještě tam byl problém s načítáním posledního postu na mobilu, tak to také opraveno... Jen tak pro představu... s tím vyskakovacím menu jak psal @Mezonek to netuším...
Jinak kdybyste na něco narazili tak prosím hlaste. Díky...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
On 6/12/2019 at 9:09 PM, Oktavián said:

Tak se povedlo opravit. Plus jsem dnes opravil bug na hlavní stránce kde se nevypisovali názvy dnů (reakce v Sobotu atd.) A ještě tam byl problém s načítáním posledního postu na mobilu, tak to také opraveno... Jen tak pro představu... s tím vyskakovacím menu jak psal @Mezonek to netuším...
Jinak kdybyste na něco narazili tak prosím hlaste. Díky...

Menu porad jeste nefunguje - pozadi prestane byt aktivni po klepnuti ma menu, ale neotevre se patricne okno na popredi. Zpet se z toho nedostanes a musis zavrit cele okno v prohlizeci a otevrit znovu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...