Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

2 hours ago, Oktavián said:

@Mezonek vím o tom, také to mám a platí co jsem psal že netuším jak to opravit ani na podpoře mi neporadili 🙂 Snad s dalším updatem se to vyřeší... jako žít se bez toho celkem dá (mě to moc nevadí no) tak necháme čas to vyléčit 🙂

Javor - ani me to zily netrha. Jen je blby, ze kdyz jsi odhlaseny, tak se na mobilu proste neprihlasis 🙂 Ma to cenu resit? Nema! 🙂 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
Bohužel jsme dostali zaracha od hostingu... tuším ve středu jich bylo rozesláno 500 a to byl jejich limit,tak to na nějakou dobu musím omezit než vymyslím co s tím.. [emoji20]
Doporučuju někde v uživatelském nastavení možnost definovat kdy mají maily chodit. Mě osobně jakožto uživatele tapatalku maily spíš obtěžují q chodí mi rovnou do složky mimo primární poštu. A u mě to dělá třeba 10 mailů denně. Automaticky když dám subscribe v tapatalku, tak chodí maily.
Odkaz ke komentáři

Diky, koukam na to 🙂

Omezení se vztahuje na kalendářní den, k vynulování čítače tedy dojde o půlnoci.

Uvedené limity je možné po dohodě s námi navýšit. Oprávněnost takového požadavku posuzujeme my.

To vypada, ze to ale uz nefunguje 4. den a pocitadlo se nenuluje. Asi by nam tech 500 mohlo bezne stacit, kdyz se to stale poprve, ale i tak by mozna nebylo marny to upravit pro ten tapatalk

Odkaz ke komentáři

@krysarr no právě a psali mi ať to opravím a neposílá se to... Mají tam prostě notifikaci, která jim napsala že se to překročilo a bude jim to hlásit vždy když se to v budoucnu pošle... Nejradši bych to obešel tak, že bych aktuálně smazal všechno Sledování na příspěvcích za ty roky se to zaplevelilo a posílá se to na maily mraky neaktivním lidem rovnou do spamu. Bohužel jsem nepřišel zatím na to jak to udělat jinak než ručně no...

Říkám pak na to mrknu, ale nezdá se mi to nic zásadního, stejně sem ti co to mají nastaveno chodí pravidelně a neznám jiná fóra kde to takto mají nastaveno tak bych to bral spíš něco co bylo navíc...

Ale jako rád bych to taky měl aktivní no o tom žádná! je to super funkce pro uživatele...

Odkaz ke komentáři

Já to určitě vítám, chodím na několik for, i když sem zdaleka nejvíc a je to fajn, že nemusím projíždět vše, co mě zajímá, nebo nová témata. Btw teď právě přišel mail s oznámením.


Jardo zrušit to můžeš u každého tématu vpravo nahoře, zřejmě to tam bylo/je defaultne

 

Odkaz ke komentáři

V nastavení oznámení mám vše vypnuto, přesto pořád chodí emaily s upozorněním na každou odpověď v tématu, kde jsem odpovídal já, už mě to nebaví pořád promazavat došlé emaiy.  To je stav cca 10 sní zpět, před tím to bylo ok. 

To samé oznámení se mi objevuje u profilu.

Odkaz ke komentáři

To je divny, ze by to byl nejaky pohrobek z drivejsich verzi? Mne to chodi jen tam, kde to mam nastavene. A jestli Ti chodi na kazdou odpoved a jeste z kazdeho tematu, kam jsi napsal, tak to musi asi byt nejakym globalnim nastavenim. To nedelas nic jinyho nez mazes 🙂

Evidentne se s tim neco stalo pro cely forum a proto byla i ta reakce hostingu

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...