Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

@Oktavián

A nebylo by tedy lepší podívat se po jiném hostingu ? Todle mi trošku hlava nebere ? Z jaké pozice si to dovolili ? Pochopím, že ti hosting kvůli trafficu nutí navýšit budget ale tady nejsme kur... na freehostingu....

Mimochodem odkdy jsou ve wedosu takovi ignoranti ? 

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

@header009 https://www.wedos.cz/odesilani-emailu "Na webhostingu je zcela zakázáno provádět jakékoliv hromadné rozesílání e-mailových zpráv bez ohledu na to, zda se jedná o zprávy vyžádané nebo nevyžádané. Není tedy ani dovoleno rozesílat různé newslettery přihlášeným odběratelům. Pokud něco takového zákazník potřebuje, musí najít jiný nástroj, např. zvolit naše VPS či dedikovaný server."

Ne nevyplatilo 😄 Kvůli takovýhle pakárně fakt ne... je to uživatelský nadstandard bez kterého tu všichni žijeme už několik měsíců...

Odkaz ke komentáři
[mention=3488]OziToretto[/mention] to záleží na výrobci šablony...
[mention=547]Alessi[/mention] bohužel hosting zakázal posílání emailu serverem uživatelům v podobě notifikací... něco málo jsem tam povolil ale víc s tím nenadělám... hold si ten dotyčný na odpověď trochu počká...
A je nějaká šance, že by to dopadlo? Takhle nejsem schopen to skoro sledovat [emoji21]
Odkaz ke komentáři

@p2p Není co znát 🙂 je to platba kartou jako na alze, mallu nebo kdekoliv jinde... každý kdo má platební kartu to zmákne (jen vyplníš údaje), přes 80 lidí za poslední týden s tím nemělo problém... ti co opravdu odkaž na info@octaviaclub.cz a já to s nimi dořeším 🙂 díky

Odkaz ke komentáři

Konny: To nastane až v lednu 2021, to je dalekoo :)) (spíše jen na rok aby se to sjednotilo do konce roku 2022). 

tomiq 07: No není teď v mých silách zpracovat všech 700 lidí najednou 🙂 takže první fáze byla obeslat ty co to již nemají aktivní na tento rok, fáze 2 bude promazat ty, kteří mají ikonu člena na fóru, ale nemají zaplaceno, pak si udělám aktuální seznam těch co to mají skutečně na 2020 aktivní a s těmi budu dále pracovat (mám pár nápadů, ale zatím nebudu rozvíjet)...

Odkaz ke komentáři

Možná se budu opakovat, ale nikde jsem nenašel pokyny k platbě. Pořád se tu odkazuje na článek, ve kterém je ale pozastavena registrace nových členů. Jsem členem od r. 2009, poplatky jsem měl uhrazené vždy na rok a teď už je únor a pokyny nikde. Nerad bych se dostal na seznam vyhozených.

Odkaz ke komentáři

Jen pro info:

  • konečně opraveno možnost používat forum (přihlásit se) na iphonu...! 
  • přidána možnost přihlásit se přes facebooku účet (velmi rychle na dva kliknutí můžete normálně přispívat 🙂)

teď jsem přesně tuhle verzi fóra začal používat na jiném mém projektu, takže díky tomu testuji nastavování celé od znovu a mám takové testovací prostředí. Tak snad toho zmáknu více... Každopádně to zobrazování Nepřečtených příspěvků Kompaktní a Rozšířené tam funguje! Mám tam teda tu nejnovější verzi, která tu zatím není tak snad je to v tom... každopádně sem se to dnes snažil dohledat v nastavení a zatím nenašel... dám vědět jak to vyřeším...

Díkes!

 

@surfman napsal jsem ti zprávu... 

Odkaz ke komentáři

Nevím co na to říkají ostatní, ale já říkám pojďme diskuzní fórum nechat forem, a nedělat z toho sociální síť. Podstata fóra je přehlednost a jednoduchost, v tom je jeho kouzlo. Myslím že i pologramotný primát rozezná generace oktávky tudíž nepotřebujeme fotografie. Za mě rozhodně ne

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Nechci nějak extra prudit, ale...nešlo by u přihlašování v základu odkřížkovat čtvereček trvalého přihlášení? Tak nějak z principu (a trochu z paranoi :-) ) jsem zvyklý nikde nedávat trvalé přihlášení ( a vždy se poctivě na závěr odhlašuju). A zde to musím pořád hlídat...co? :-)

A naopak - nešlo by zrušit to automatické odhlášení při nečinnosti? Nebo alespoň volitelně, nebo zvolit čas? Kolikrát něco dlouho řeším, nebo v jiném okně vyřizuju nějakou záležitost a po návratu zjistím, že už nevisím... :-) Tak to by se mi taky líbilo... 😉

Kdyby jo tak velký dík, ale když nepůjde tak to samo taky přežiju.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...