Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

nepozoruju odhlaseni pri necinnosti ale muze to být zapnutým trvalým přihlášením, tedy pokud más zapnuté trvalé přihlášení pak tě to nejspíš po nějaké době nečinnosti viditelně neodhlásí jelikož tě to automaticky díky trvalému přihlášení opět přihlásí (hrozne napsana veta ale snad pochopitelna).  Jak by se dalo mozna na potrebu vypinani trvaleho prihlaseni vyzrat by bylo otevir forum na zalozce typu InPrivate tam se domnivam ze i kdyz pole neustale prihlaseni zustane zapnute prohlizec by data nemel ulozit a po odhlaseni by mel chtit znovu prihlaseni. Vlastne by mohlo castecne fungovat i trvale prihlaseni tak, ze by nedoslo k automatickemu odhlaseni po nejake dobe ale chce to testnout no.

Odkaz ke komentáři

Oktavián - používám teď pro internet téměř výhradně tablet. Když se přihlásím (pole aut. přihlášení prázdné) a nechám si fórum v panelu prohlížeče a přepnu na jiný panel a pak se vrátím k fóru, tak jsem stále přihlášen. Ale pak se někdy vrátím, obnovím stránku a jsem odhlášený. Nemám ale vysledované za jak dlouho se to stane, dokud neobnovím, tak nahoře svítí můj Nick i když už jsem v reálu odhlášen.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

snažím se to zjistit ale obávam se že to nebyl výpadek ale update a tohle je cílový stav s chybami alespon co se vzhledu týká, chybí mi tu také nějaké funkce / tlačítka takže uvidíme co se s tím dá dělat plus doufám že se rozjede TT

Odkaz ke komentáři

@Konny no to stránkování se mi do řádku zatím nepodařilo tak jsem to dal takto natěsno aby to nezabíralo tolik místa... (ještě na to mrknu)

Druhý problém je tedy foto autora a název tématu (měl by být zarovnán vlevo a je místo toho napravo...). Zatím jsem na to také nepřišel ale pohraju si s tím. 

Ještě něco?

Díky za feedback..

před 2 minutami, header009 napsal:

Ještě že žen tapatalk funguje, za mě mobilní verze fóra tragédie..

Jop, je to tak... Zkusím to upravit, ale obvykle se to tím upravováním zase rozbíjí někde jinde. Bohužel je to všechno dáno tím upravováním... kdyby se tu jelo od počátku na základní verzi tak k tomu rozhození přes CSS nedochází...

Inu nejlepší by bylo nechat tu základní verzi fóra jen s překladem... Možná k tomu nakonec dojdeme...

Odkaz ke komentáři
před 1 hodinou, Oktavián napsal:

Jop tj jediná věc kterou zatím registruju, štve mě a nevim jak to opravit... 😞 nějak to snad vygooglim... kdyby tu někdo na fóru tušil jak to v CSS opravit dejte vědět..

Já zase nepoznám, co už jsem četl a co ne. Dřív bylo to nepřečtené tučnější.

Odkaz ke komentáři
před 35 minutami, CvencA napsal:

Já zase nepoznám, co už jsem četl a co ne. Dřív bylo to nepřečtené tučnější.

Můžeš pls poslat screen? Nevím o čem je řeč... Nepřečtené příspěvky jsou normálně nahoře napravo. Dík

@NameNotFound74 tak můžeš si dát starý vzhled a tam navolit přes štěteček nahoře černou variantu... tady to není v nabídce - to bych musel stáhnout další šablonu v dark verzi

Odkaz ke komentáři

ad forum, ja si nemohl absolutne zvyknout, jak to najednou zari, temer zadny tmavsi pole. Ted jsem nahodou nasel, ze se uplne dole da prepnout do puvodniho nastaveni (u me smaragd), tak doufam, ze to tak zustane 🙂

Necitelny jsou treba viz o radek nize. Bile pismo ve svetlemodrem nebo co to je za barvu...

@TomasB Tomasi kupoval jsem notas pred mesicem a od Lenova me odradili, ze je to posledni dobou sama reklamace, pritom tech pri koupi lehce jetych mame ve firme x a vzdy bez problemu (vyrobeno 2012 az 2017). Pry sla kvalita brutalne dolu. Tak mam prvni Dell

Dal zmizelo tlacitko na upravu prispevku

A nechodi emaily k novym prispevkum. Jsem si rikal, ze je forum nejaky mrtvy a pritom ted koukam, ze prispevku je x, ale maily nechodi

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři

@krysarr dal jsem lehce tmavší odstín pozadí, možná ještě ztmavím... je to stejně světlé jako facebook  například ale tím, že je tu méně textu a obrázků tak je to tím pádem světlejší no...

1) Upozornění by se nic z těch změn týkat nemělo, raději ale přesto zkontroluj nastavení: Nastavení účtu > Nastavení upozornění > poštovní schránka a zaškrnout

2) Původní nastavení ti zůstane, jen tam nebudu nic dále upravovat

3) Tlačítko upravit zůstalo, jen je pod těmi třemi tečkami
 

UPravit.png

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, Oktavián napsal:

Můžeš pls poslat screen? Nevím o čem je řeč... Nepřečtené příspěvky jsou normálně nahoře napravo. Dík

@NameNotFound74 tak můžeš si dát starý vzhled a tam navolit přes štěteček nahoře černou variantu... tady to není v nabídce - to bych musel stáhnout další šablonu v dark verzi

Při náhledu témat v hospodě byly vždycky tučnější ty, kde byly nové nepřečtené příspěvky a ty byly řazené od shora. Teď prostě nepoznám, co jsem ještě nečetl a celý je to takový přeházený.

A proč je u každého tématu v náhledu zcela první příspěvek? Když je x let starej?

Screenshot_20210208-220615.png

Screenshot_20210208-220629.png

A to jsem dal starý vzhled a stejně je to furt divný.

Vůbec nechci hejtovat, je mi jasný, že je s fórem plno práce. Ale tohle je alespoň pro mě fakt nepřehledný a zmatený.

Odkaz ke komentáři
před 36 minutami, Oktavián napsal:

@krysarr dal jsem lehce tmavší odstín pozadí, možná ještě ztmavím... je to stejně světlé jako facebook  například ale tím, že je tu méně textu a obrázků tak je to tím pádem světlejší no...

1) Upozornění by se nic z těch změn týkat nemělo, raději ale přesto zkontroluj nastavení: Nastavení účtu > Nastavení upozornění > poštovní schránka a zaškrnout

2) Původní nastavení ti zůstane, jen tam nebudu nic dále upravovat

3) Tlačítko upravit zůstalo, jen je pod těmi třemi tečkami
 

Ja myslel tu citaci, jestli si rozumime 🙂

Postovni schranku jsem zakliknutou mel, zkusil jsem to prihlasit znovu, tak uvidime, zatim to nechodi

Toho tlacitka na upravy uplne jinde jsem si nevsiml, diky 🙂

Jo a takhle vypada "rozsirene zobrazeni2077435904_Vstiek.JPG.17c5d8a9a3fd5b7c98c5abfc48c67add.JPG"

Odkaz ke komentáři

@krysarr "Ja myslel tu citaci, jestli si rozumime 🙂" sry tak teď sem se v tom ztratil 😄 napiš pls znovu

jsem tě teď označil tak dej vědět zda ti dorazí mail...

hmm to je teda mega rozházený, fakt doporučuju ten novější vzhled... ja sem v tom teď už celý odpoledne a zdá se mi to fakt bez bugů... jen tomu třeba dát den na zvyknutí si

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...