Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
vittorio

Slevy v AUTO KELLY 5 až 30% pro ČR i SR !

Recommended Posts

Pro členy OctaviaClubu připravila firma AutoKelly slevy dle typu dílů a sortimentu 5 až 30%

Při svém nákupu předložte kartičku člena clubu a ptejte se po slevě pro OctaviaClub.cz

Sleva se liší podle toho co si vyberete a dosahuje až 30%

SLEVY JSOU PRO ČLENY Z ČR I SR !!

ČÍSLO ZÁKAZNÍKA ČR : A047042

ČÍSLO ZÁKAZNÍKA SR : A018265

NYNÍ MATE MOZNOST OBJEDNAVAT I PRES ESHOP - NAVSTIVTE SEKCI JEN PRO CLENY PRO ZOBRAZENI JMENA A HESLA >>>>>

logo.jpg

Tento tyden jsem u AUTOKELLY nakupoval nejake veci do druheho auta. Potvrzuji ze SLEVA po predlozeni karticky clena OC probehla. Kdyz jsem to tak pocital, tak jsem usetril na SLEVACH kolem 500Kc. :rolleyes: Takze spokojenost... :huh:

Tento tyden jsem u AUTOKELLY nakupoval nejake veci do druheho auta. Potvrzuji ze SLEVA po predlozeni karticky clena OC probehla. Kdyz jsem to tak pocital, tak jsem usetril na SLEVACH kolem 500Kc. :palec: Takze spokojenost... ;)

Tak to máš štěstí.Já byl dnes v AutoKelly na Hájích a po předložení kartičky a poptání se po slevě mi pan prodavač kartičku šoupnul nazpět a pronesl ,,co to je to vidím poprvé" a dál to již neřešil. Jo jo asi neměl svůj den,byl příjemnej jak tejden starý drobky v posteli..............

slava vyzkousena a vse OK (P9, Vysocany) jen sem videl na fakture SH - OC, ale na funkci to nema vliv :)

pro me je jen skoda, ze takhle nemuzu nakupovat i na octu, bo ta je na ico a fakturu na OC bych tezko obhajoval.

Edited by buml

To dle me neni delani dusna, kdyz to tak ma byt, tak to tak ma byt. Kdyz se to poda slusne, nevidim duvod, treba by se pohnul, zvedl sluchadlo a dotazal se nekde na to, kdyby jsi se na to nevy... :) :)

To dle me neni delani dusna, kdyz to tak ma byt, tak to tak ma byt. Kdyz se to poda slusne, nevidim duvod, treba by se pohnul, zvedl sluchadlo a dotazal se nekde na to, kdyby jsi se na to nevy... :( :smich:

tak příště už budu chytřejší a zakouslejší :lol: díky

Jo tak já jsem byl tady u nás v Příbrami a koukali na mě taky jak to,že o ničem neví a tak.Tak skoušely někam volat a taky o ničem nevěděly.Nakonec že by musely asi obvolat víc lidí tak mi nakonec udělaly nějakou cenu sami a bylo to.Tak alespoň něco.

Tak jen pro info ostatním.

Dnes jsem nakoupil blbosti za cca 350kc v AUTOKELLY na Jiznim Meste naproti Lidlu a naprosto bez problemu priznana sleva 10% ! :lol:

zdarec lidi ja sem take nakupoval v kelly taky nevedel oco de ale podival se do pocitace a hnet to zjistil sleva byla dost velka docela sem koukal skoro 800kc fakt bomba

tak jsem se dozvěděl že mám špatnou lambdu B)

a řekl jsem si teda že zkusím AutoKelly :)

na internetu je cena 2.612 s DPH viz tady :)

jaké bylo moje překvapení gdyž po vytažení kartičky člena OC jsem platil jen 1828 s DPH

:) = 30% sleva :D

a ještě gde - Brno Dornych 102

:P a za ušetřený peníz :P

No, snad i ta sonda bude stát za to - AutoKelly jsme kdysi kupovali levé zadní světlo na Opel Astra a naprostá tragédie, vůbec tam nesedělo :-/

presne, ja vod ty doby co sem opel se v tom jeste vic vyznam ;)

ten seat lidi nici proto stopji v garazi a nehnul se uz mesic :)

Brý ránko, tak včéra jsem nakupoval v Kolíně dvoje stěrače a ambipúra. Cena ňákých 980 Kč, sleva 170 Kč, príma... :)

Jinak borec v Městci, co má autoservis a ND nic neví :lol:

Tomík

Vcera jsem nakupoval v Autokelly mel jsem platit 305 ale platil jsem po vytaseni karticky 247,- takze taky slusny :) Hlavne nezapomente vyndat karticku pred tim, nez to zacne pipat (to zbozi) :lol:

Dnešní zkušenost, kupoval jsem stěrače na Doblo plná cena 1248,- ukázal jsem kartičku a zeptal se na slevu, bez problémů odsouhlasil, tak jsem přidal ještě, že bych potřeboval fakturu bez hlavičky Octaviaclubu. Prodavač mi odvětil, že žádný problém a mám to za 937,- s fakturou bez hlavičky.

Tak ještě doufám, že stěrače budou fungovat koupil jsem Champion Contact

Takže Vitto díky :lool: :palec:

no a pak az mi zase nejaky chytrak napise ze za 300 karticka se samolepkou ze sem se posral :lool:

takze kdyz na to koukam treba bobanek kdyz si odecte clenstvi tak dostal i tak slevu 500, krasny

aspon k necemu sem vam dobrej :pivo: :lool:

to Murder: není lepší značky na na auto doplňky a součástky, celý Bosch a podobné mohou jít srát = koupil si to nejlepší

to vittorio: ccs, kartička?? Výborná, dobře se s ní škrábe led, maže máslo, dělí se s ní fajn šňupka, prostě já bych bez ní byl v pérdeli ;) :lool: