Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

Jak napichnes auto tak mas tam

np.

 

 

Addresa 09: Centrální elektrika Labely: 3C0-937-049-30-H.lbl

Objednací eíslo oídící jednoky: 3C0 937 049 AJ HW: 3C0 937 049 AJ

Systém a/nebo verze: Bordnetz-SG H54 2202

Kódování: E1880F011004140000110Dxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Eíslo dílny: WSC 06402 785 00200

Další informace: 1Z1955119C Wischer 111007 022 0601 1K0955559AF RLS 151007 046 0204

VCID: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

 

a to pak vlozis do VAGu = NASTAVENI=UZIVATELSKE ROZHRANI A IDETIFIAKCE

 

nebo OPTIONS = USER ITREFACE AND IDETIFIACTION

 

Muzes tam naspat ale jake chces cisla.

post-147-0-25705300-1357853364_thumb.jpg

Upraveno uživatelem maros
Odkaz ke komentáři

Tak jsem vytočenej do běla, po nainstalování české verze, jsem zadal vymyšlené číslo , no a pak z ničeho nic obě verze se změnily z plné verze na neregistrovanou, i po několika přeinstalování vždyky naskočí plná a pak se změní na neregistovanou, co to je???? At dám CZ nebo EN

Odkaz ke komentáři

Zkusím, no uvidím, už toho mám dost, už s tím laboruju docela dlouho, tak snad to pujde.

 

Ještě jeden dotaz, at dělám co dělám, nejsem schopen nainstalovat ovladače na KKL aby tam byl com 3 vždycky se nastartuje automaticky COM 6 což ale ve vegu 409 není, co s tím, na druhým PS, to jde.  :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Takže problém s verzí je vyřešen, ale problém s kodovaním přetrvává, dále mě ještě zaráží, že pro použití HExu na Fabii 1 se to sice načte, ale často to vypadává to spojení, po Canu je to v pohodě, jestli to třeba nemá souvislot a jestli není třeba nějak ten kabel opravit (přehrát soft), jestli to pomůže a zdali to někdo už dělal. Už jsem vyzkoušel snad všechno a furt nic :wallbash::wallbash: Tohle je poslední věc co mě napadá, protože do těch čísel jsem zadal vymyšlené hodnoty a jsou uloženy, kabel mám klon Ros techu, ale myslím, že zdařilá kopie, po rozdělání je na tištáku napsáno Vag 11,3 i vevniř je natisknuto na tom plastu Rosstech, jinak používám co k němu bylo 11.11.1 a česká verze 10.6.5 s ním jede v pohodě taky, až na ty výpadky při K-line a nemožnost kodování, prostě kodování přijato, ale nezměněno. :(

Odkaz ke komentáři

Zravim,mam mensi problem s kablikem.Celou dobu mi fungoval a najednou kdyz jsem to chtel napojit tak problem.Kdyz ho pripojim k pc,zapnu VCDS tam test tak vse je OK a pise pripojit k vozu,ale jakmile ho pripojim k na auto,tak ho VCDS nemuze najit,pise ze neni propojen kabel a kdyz tam test tak ho to nenajde.Odpojim ho,ale z auta vse je v poho a dela to na ma OII i na Roomsteru.Nevite kde by mohl byt problem?? Jinak kabel origo nemam.

 

Dik :)

Odkaz ke komentáři

Origoš je origoš, ale bacha, ked plánujete používať len CZ verziu - bohužiaľ, z pre mňa nepochopiteľných dôvodov tam nie je tlačítko na otvorenie LCode s vysvetlením kódovania a potom síce načítať kódovanie ide, aj zmeniť ho, ale jedine v anglickej verzii ide po otvorení LCode vyklikať kódovanie zaškrtávaním jednotlivých bitov... V CZ verzii je nutné zadať vypočítaný číselný kód priamo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Guest Dusanbe

No vidis hlavne ze jede... mne vali verze 12.10... :rolleyes:

Zdravím a prosím tě, jaký tam máš FW v tom kabelu? Já potřebuji zprovoznit 11.11.5.1 abych mohl kódovat nové gateway (koupil jsem si novou GW kvůli RNS510) a teď mám v kabelu 1.84 a potřebuji 1.92. Na čína webech jsem nenašel přímo kabel pro 11.11.5, ale možná je FW 1.92 už u 11.11.3 což už tam prodávají.

 

Díky předem za info !!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...