Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

Díky moc všem za pochvalu ! Vždy to potěší. :palec:

Jinak doma mám v obýváku béžovou koženou sedačku, tak jsem na tu béžovou zatížený. Jen ta kůže se doma čistí jednodušeji a rychleji :) . Tchýni když občas vezu, tak se ptá jestli se má vyzout. :) Je to paráda, ale choulostivá. Příští auto bude jednou s béžovou kůží a perforovanou. Krásný sen že? :rolleyes:

Dakie: Kdybys nebyl tak daleko, tak se klidně domluvíme. Spíš nalož maso a dojeď Ty ke mě. Ty sedačky jsou tak 2-3 hodinky práce. :) Nejhorší je klasicky řidičova, tu dělám na několikrát.

Fanny47 - klidně se můžeme domluvit, ale budeš muset dojet ke mě. Je to jen o čase, troška tepu, jemný kartáček a výkonný vysavač na mokro. Ty bílé RS tapece a sedačky musí být taky maso. Vzpomínám si, že mi říkal Deko, že sedačku řidiče na RS-ce čistil co 14 dní....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak akce větší brzdy 288mm byla rozjeta díky Zdeňkovi (Passta), Honzovi (Hanzl) a Dankovi (Košín). Brzdy docestovaly až ke mě a tak jsem dneska se do nich pustil. Prověřil jsem dneska místní firmu která dělá pískování a bohužel mě odmítli - mají plno tak na 14 dní. To se mi čekat nechtělo a tak jsem brzdy dneska rozebral a pustil se do nejhorší očistné práce. Za 3 hodinky bylo očištěno díky vrtačce a sadě drátěných kotoučů, ale já jsem byl jako čert a v garáži vymalováno.... Teďka už to bude příjemnější práce, všechno důkladně natřít a pomalu skládat :) .Zítra dojde balík s novými díly (kotouče + desky Textar, ložiska FAG, opravné sady těsnění, krycí plechy, vodící čepy, odvzdušňováky) a skládačka se bude dávat do kupy. Už se těším až to bude celé na autě a doufám že problém s kopajícími brzdami bude pryč ! :palec:

post-502-0-11008700-1496691446_thumb.jpg

post-502-0-82456500-1496691451_thumb.jpg

post-502-0-34322300-1496691456_thumb.jpg

post-502-0-09859800-1496691463_thumb.jpg

post-502-0-43527500-1496691468_thumb.jpg

post-502-0-35429100-1496691474_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nesýčkuj Jirko, musí to stačit :) ! Mám po dlouhé době pěkné zimní 15" hliníky se zánovními pneu, a tak se mi je nechtělo prodávat a měnit za 16" včetně rezervy. Aspoň v zimě si budu užívat trošku pohodlíčko na 15" :wub: . Ten můj podvozek je už dost tvrdý i na těch 16", co pak bude na 17"..... No to se ještě uvidí.

Odkaz ke komentáři

Budeš spokojen ;) Ty 288 brzdí dobře. Zvolil jsi kvalitní komponenty a o těch to je hodně.

Ad. dilema s kolama. Já jsem vyměnil nápravnici s novýma silentblokama v ní, nový plný silentbloky do ramen i když ty moje ještě nebyly marný a auto na 18" neskutečně stichlo. Když už to poznala i manželka hned po několika metrech, to je co říct.

Odkaz ke komentáři

Zdeňku, silenbloky mám cca 2 roky měněné a mám taky z TT-čka plné. Podvozek mám v klidu, nic nevrže ani neklepe. Ale při přejezdu příčných děr dá o sobě vědět hlavně zadní tuhá náprava. Mám vyzkoušeno, že pokud mám nějaký náklad v kufru, tak se auto na dírách chová líp a rány nejsou tak tupé.

Jinak díky všem za ohlasy. :palec: Když už jsem se do toho pustil, tak celé zgruntu ať mám na dlouho klid. :wub:

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...