Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

Díky moc všem za pochvalu ! Vždy to potěší. :palec:

Jinak doma mám v obýváku béžovou koženou sedačku, tak jsem na tu béžovou zatížený. Jen ta kůže se doma čistí jednodušeji a rychleji :) . Tchýni když občas vezu, tak se ptá jestli se má vyzout. :) Je to paráda, ale choulostivá. Příští auto bude jednou s béžovou kůží a perforovanou. Krásný sen že? :rolleyes:

Dakie: Kdybys nebyl tak daleko, tak se klidně domluvíme. Spíš nalož maso a dojeď Ty ke mě. Ty sedačky jsou tak 2-3 hodinky práce. :) Nejhorší je klasicky řidičova, tu dělám na několikrát.

Fanny47 - klidně se můžeme domluvit, ale budeš muset dojet ke mě. Je to jen o čase, troška tepu, jemný kartáček a výkonný vysavač na mokro. Ty bílé RS tapece a sedačky musí být taky maso. Vzpomínám si, že mi říkal Deko, že sedačku řidiče na RS-ce čistil co 14 dní....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak akce větší brzdy 288mm byla rozjeta díky Zdeňkovi (Passta), Honzovi (Hanzl) a Dankovi (Košín). Brzdy docestovaly až ke mě a tak jsem dneska se do nich pustil. Prověřil jsem dneska místní firmu která dělá pískování a bohužel mě odmítli - mají plno tak na 14 dní. To se mi čekat nechtělo a tak jsem brzdy dneska rozebral a pustil se do nejhorší očistné práce. Za 3 hodinky bylo očištěno díky vrtačce a sadě drátěných kotoučů, ale já jsem byl jako čert a v garáži vymalováno.... Teďka už to bude příjemnější práce, všechno důkladně natřít a pomalu skládat :) .Zítra dojde balík s novými díly (kotouče + desky Textar, ložiska FAG, opravné sady těsnění, krycí plechy, vodící čepy, odvzdušňováky) a skládačka se bude dávat do kupy. Už se těším až to bude celé na autě a doufám že problém s kopajícími brzdami bude pryč ! :palec:

post-502-0-11008700-1496691446_thumb.jpg

post-502-0-82456500-1496691451_thumb.jpg

post-502-0-34322300-1496691456_thumb.jpg

post-502-0-09859800-1496691463_thumb.jpg

post-502-0-43527500-1496691468_thumb.jpg

post-502-0-35429100-1496691474_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nesýčkuj Jirko, musí to stačit :) ! Mám po dlouhé době pěkné zimní 15" hliníky se zánovními pneu, a tak se mi je nechtělo prodávat a měnit za 16" včetně rezervy. Aspoň v zimě si budu užívat trošku pohodlíčko na 15" :wub: . Ten můj podvozek je už dost tvrdý i na těch 16", co pak bude na 17"..... No to se ještě uvidí.

Odkaz ke komentáři

Budeš spokojen ;) Ty 288 brzdí dobře. Zvolil jsi kvalitní komponenty a o těch to je hodně.

Ad. dilema s kolama. Já jsem vyměnil nápravnici s novýma silentblokama v ní, nový plný silentbloky do ramen i když ty moje ještě nebyly marný a auto na 18" neskutečně stichlo. Když už to poznala i manželka hned po několika metrech, to je co říct.

Odkaz ke komentáři

Zdeňku, silenbloky mám cca 2 roky měněné a mám taky z TT-čka plné. Podvozek mám v klidu, nic nevrže ani neklepe. Ale při přejezdu příčných děr dá o sobě vědět hlavně zadní tuhá náprava. Mám vyzkoušeno, že pokud mám nějaký náklad v kufru, tak se auto na dírách chová líp a rány nejsou tak tupé.

Jinak díky všem za ohlasy. :palec: Když už jsem se do toho pustil, tak celé zgruntu ať mám na dlouho klid. :wub:

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...