Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

Sakra to je nepříjemný, mě se stalo, že když jsem koupil použitý těhlice, tak někdo přede mnou jezdil s KO ložiskem, který se pak protočilo přimo v těhlici a ložisko nevydrželo ani 2km a začalo hučet. Poznal jsem to i tak, ze oproti druhy straně tam ložisko šlo desně zlehka. Po výměně těhlic OK.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak auto mám doma, servis vyměnil PP ložisko, ale ložiskem to nebylo. Neví si s tím rady. Zkoušeli přehazovat kola, kontrolovali geometrii a nic. Levé ložisko se mi jeví jako dobré. To pravé když jsem v pátek kontroloval, tak jako by trochu zadrhávalo. No nic , chvilku s tím pojezdím a budu hledat, jak se to projeví. Ale hukot je slyšet už při 60Km/hod.

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Byl jsem na radu ve dvou servisech. V jednom mi řekli, že by zkusili vyměnit těhlice a v druhém by dali určitě nové náboje spolu s ložisky. Že kombinace nových ložisek a starých nábojů, které mají najeto už asi hodně není dobrá. Logiku to podle mě má. Co vy na to?

Jinak brzdy si sedají a brzdí to parádně ! :palec: Opravdu obrovský rozdíl oproti 280mm. :palec:

No bude to něco ještě stát, ale co bych pro tu moji stařenku neudělal. Manželka mi radí prodej a koupi nového, ale mi to auto prostě přirostlo s srdci ! :wub: Zatím ho nedám ! :palec:

Upraveno uživatelem Martin_TDi
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kolečka jsou objednané a budou to fungovky. Taky jednou můžu něco nového. Koncem příštího týdne by mohly být doma. Na zadních vratech to těsnění mám. Potrebuju opravit lak na pravých zadních dveřích.

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Ještě zvažuju jaké gumy a hlavně jestli na 8" disk dát 215 nebo 225 šířku. Spíš to vidím na 215 abych nemusel dělat stage III na motoru....

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Martin_TDi
Odkaz ke komentáři

Ty sis to fakt vyzral, ale manzetu das novou a snad uz budes mit klid. Jinak chvalim, ze ses nakonec rozhoupal pro nova kola a jsem zvedavej jaky to budou ;) .

Co se tyka sirky, tak ja mam na 7" 205 gumu a je krasne rovna, takze na 8" bych dal ty 215, to bude guma s rafkem taky pekne zarovno nebo mozna budes mit lehky Acko, 225 je na octu podle me zbytecne siroky, to by jsi tam musel mit kolem 200HP... :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...