Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

No paráda! Takže babičku můžeš zazimovat :) Myslím, že z toho přechodu z SIII do OI bys tam stejně nic zvláštního neslyšel, protože tam teď musíš slyšet hučet úplně všechno :))) Vím, jaké to je přesednout už třeba z OIII do babičky, to mám vždycky pocit, jako by se to auto rozpadalo :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Taky jsem se před 3mi lety bolestivě loučil s mojí octavěnkou a z rodičovských důvodů si pořídil Toyotu Avensis Combi. Auto absolutně bez chyby, vše plně funkční, veškerá výbava co je v autě možná, místa a pohodlí hromadu a cítil jsem, jak jakoby se někdo v autě staral o bezpečí cestujících. Každopádně absolutně bez emocí :( Prostě sedneš a pustíš rádio a jedeš. Bez vášně, bez radosti.. Ale bylo to auto od ženy a prcka a já jezdil do práce octou SDI :) v základu. Poté si vyslechl školení, že jsem otec rodiny a mám si koupit něco bezpečnějšího. Přivezl si z Prahy octavěnku II 1,9tdi v krásné zlaté barvě i výbavě a za půl roku mi borec nedal přednost na křižovatce a to auto komplet zrušil (ještě, že jsem neměl tu starou jedničkovou) Za prachy z pojišťovny jsem koupil od kámoše Golfa 6 - 2,0TDI chip na 130kw. Jedzí pod 5 litrů (nechápu) a je to perfektní svezení :) bohužel žena se jednou svezla a dostal jsem klíče od toyoty, že s ní mám jezdit do práce :) :) po 4 měsících jsem doma ohlásil, že potřebuju nové auto, že mi z té toyoty praskne hlava. Dříve jsem se každé ráno těšil octavěnkou později golfem do práce. Teď jsem byl zhnusený, že musím ráno do práce tou hrůznou nudou. Žena souhlasila a dokonce povolila koupit náhradu dříve než se prodá avensis. 

Dnešní status :D passatem najeto 8000 km a toyota stále v garáži :) 

Abych se vrátil k tématu :)

Octu prodej Marťo, byl to pro mě vždy etalon aut :) Dneska sednu do 81kw octavěnky od našich (vše origo díly atd) a slyším věci, které mi v autě vadí a není nic horšího než, když tě zklamou vzory a sny :) Když ji prodáš, tak si budeš pamatovat jen to dobré. Když s ní budeš jezdit, budeš mít tendence srovnávat a budeš zklamaný. :) 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak dnešním dnem se pro mě uzavřelo společných 12 let s mojí zelenou Octavií. Zažil jsem s ní mnoho pěkného, nikdy mě nenechala ve štychu a vždy na ni budu jen v dobrém vzpomínat !!! :palec: Nový majitel je z blízkého okolí, takže ji možná občas budu vídat na cestách. Veřím, že mu bude stejně dobře a spolehlivě sloužit, tak jako sloužila mě ! 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...