Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

Díky Petře za servisní prohlídku mého vozu a také díky za odhalení problému s tchánovo "vařícím" autem. Oba jsme byli jak se servisem, tak s opravou, rychlostí opravy a cenou spokojeni :palec: Moje klepání od ramene náprav tak na 98% ustalo, ale ještě bude asi zapotřebí vyměnit nějaký silentblok, protože když to pošlu naprudko do zatáčky tak to někdy lehce klepne. V říjnu se ozvu a doladíme to i s tou zabezpečovačkou jak jsme o ní mluvili, teď v září to mám nabitý. Ještě jednou díky :beer: Petr D.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

malej jak uz majetnicky saha na ty druhy fotce :)

 

to víš ..už si dělá nároky .... jsem mu řekl ,že až bude mít 18 + řidičák a nebude moc zlobit tak bude jeho ... noo ale nevím zda za 13 let bude ještě o to zájem ... a hlavně nevím jak to bude s eko ... za chvilku ,už se stím nebude moc kde jezdit ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím ....

Pro objednávky na servis ,je potřeba volat na 777005887 .....

 

 

 

Ahoj :) dotaz:
Vikend 2,3,4.ledna budu v Praze.
Potrebuju udelat servis na okte II 1.6TDI CR .
Mel bys cas?
Potrebuju : novej zadni sterac, vymena oleje, vymena vsech filtru,kontrola jestli je auto celkove ok :)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Čau Garny

 

chtěl bych se zeptat na názor:

 

Octavia 1 RS (AUQ)

Auto má čerstvě po rozvodech (klínový, drážkový, napínák, pumpa výměna - SKF, GATES ) cca 1000km najetu a začal jsem si všímat jiného zvuku z motoru. Auto jezdí normálně ale ten zvuk je prostě jiný. Rád bych věděl o co jde.

 

 

není to moje video, ale je to absolutně totožný zvuk.

 

Nenapadá co by to mohlo být ? Klidně přivezu po víkendu na živé poslechnutí...

Upraveno uživatelem Footman
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

video jako dobrý ale takle fakt nevím .... to hle chce vždy videt slyšet na živo ....

 

 

Čau Garny

 

chtěl bych se zeptat na názor:

 

Octavia 1 RS (AUQ)

Auto má čerstvě po rozvodech (klínový, drážkový, napínák, pumpa výměna - SKF, GATES ) cca 1000km najetu a začal jsem si všímat jiného zvuku z motoru. Auto jezdí normálně ale ten zvuk je prostě jiný. Rád bych věděl o co jde.

 

 

není to moje video, ale je to absolutně totožný zvuk.

 

Nenapadá co by to mohlo být ? Klidně přivezu po víkendu na živé poslechnutí...

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest silvogajdosik

Ahoj všem na novém foru .....

Kontakt na mně : tel 777005887 na tomto telefonu jsem téměr pořád...

spíše v prac době : 8 hod - 19 hod .... PO - PA po tel. domluvě i jindy.. díky garny ...

 

Ahoj prosim ta mam taky problem s mojou oktaviou 1,9tdi 74kw 2006 rocnik. Strasne mi tam blbne startovanie. Vzdy ked prvykrat startujem a niekam idem chyti na prvykrat ale akonahle ju zhasnem a skusim startovat znovat uz mi nechce chytit musim ju startovat cez plynovy pedal aby chytila. Niekedy pocas jazdy mi dokonca zacne trhat auto ako by stracalo vykon a raz mi dokonca v 50ke uplne zhasol motor. Beham s tym po servisoch ale nikto mi nevie povedat cim to moze byt pretoze vzdy ked pridem do servisu zrovna poslucha.Prosim ta nemas s tym skusenosti, popripade nevedel by si mi poradit co by to mohlo zapricinovat? Dakujem pekny zvysok dna

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý den .. tak vše záleží na okolnostech ,zda prohlídka ,je u nás nebo v jiném servise - bazaru),zda se tam musí dojet,taky kolik času se stím stráví atd..

 

Pro více info mně kontaktujte na 777005887 a nějak to domluvíme ... zatím

Zdravím, chtěl bych se zeptat na kolik vyjde prohlídka vozu technikem? Zkontrolovat kde je co špatně a popřípadě napíchnout na počítač? Díky

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pánové a samozřejmě i dámy, Octavku mám asi měsíc, takže tohle je můj první příspěvek. A jasně si ho zaslouží Petrova práce, jeho přístup, ochota a vůbec všechno, co si člověk od návštěvy servisu může přát. Absolvoval jsem zatim jen rozvody, ale jistě se budu vracet. Takže velké diky za vše a doporučuji! :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Noo to pro tebe neplatilo ... ty taky všechno víš ... :palec: :palec: :palec: ...

Ke mně osobně se takové auto dostalo poprvé ... a nejvíc mně zaujala ta čirá okna ... pěknej hnus .. takovej nezvyk :-)

 

 

 

taky tak, tour se dělala od podzimu 2010 do jara 2012, pár kusů bylo vyrobeno i v rámci MR2013 květen/červen

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...