Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Dneska přijel pán se seat toledo .. stím ,že mu auto špatně brzdí a ,asi zadní destičky k.o.

 

Takže destičky na železo ,kotouč ala žiletka s obou stran .... zadní brzdič vyteklý též k.o.

 

Na autě brzdil jenom předek a to ještě jen při sešlápnutí pedálu až na podlahu .. ručka též k.o.

 

Na poslední foto je koutouč ala žiletka - kotouč s druhé strany .. též jetý ..pro porovnání ..

 

Vše se vyměnilo a auto zase v pořádku ... :-)

100_5977.JPG

100_5978.JPG

100_5979.JPG

100_5980.JPG

100_5981.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Tak i já přidám kladné hodnocení. Chtěl jsem vyměnit ventil odvětrávání ventilů a regulující tlak v PCV. V pondělí jsme se domluvily a ve středu jsem měl vyměněno. Oceňuji hlavně to že mi to udělal mimo "pořadí" i když má asi práce nad hlavu.

 

Jo a vzkaz pro granyho: POMOHLO TO !!!! už to nekouří :D .. předpokládám že když to přestalo kouřit tak to přestalo i žrát olej (to uvidím s odstupem času) .. Tak tohle mě opravdu potěšilo ;) .. ještě jednou dík ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak i já přidám kladné hodnocení. Chtěl jsem vyměnit ventil odvětrávání ventilů a regulující tlak v PCV. V pondělí jsme se domluvily a ve středu jsem měl vyměněno. Oceňuji hlavně to že mi to udělal mimo "pořadí" i když má asi práce nad hlavu.

 

Jo a vzkaz pro granyho: POMOHLO TO !!!! už to nekouří :D .. předpokládám že když to přestalo kouřit tak to přestalo i žrát olej (to uvidím s odstupem času) .. Tak tohle mě opravdu potěšilo ;) .. ještě jednou dík ;)

 

Ahoj .. tak to jsem rád ,že se vše vyřešilo .... někdy to je fakt boj ... zatím ...

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj, chci se optat zda je možnost přijet ke Garnymu na výmenu rozvodu z preventivních důvodů po koupi supa 2 1.8 TSI BZB. Ale problém je v tom že jsem od CL takže bych třeba přijel ráno a počkal na to jelikož bych musel jed 2 autama 2 cesty 130km :( Tak se ptám zda je možnost se nějak domluvit, dle recenzí je to zde nejdůvěrihodnější servis v mém "nejbližším okolí" a já mám svého miláčka moc rád :) A navíc autorizák na mě vybalil cenu za díly 13 tis kč + 5 tis práce cca... a podotýká že nemám problém zaplatit 18 tis za servis ale aby z toho pulka nebyla jen tak někomu do kapsy a nové díly si nechaj... viz recenze o autorizácích...bojim bojim. Dále bych pak potřeboval desinfekci klimy a brzdové destičky :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím všechny ,tak po delší době opět tady zpět ... zrovna dnes jsem všechnu práci stihl dříve tak tu pošlu pár foteček ..

 

Jinak letošní novinkou jsou už konečně nové prostory vybudované vlatníma rukama ... no sice to trochu trvalo ,ale konečně už je to trochu na úrovni

 

Servis M.B  a ford transit ... ten  ford  je fakt hrozná bouda .. cca 3 metry na výšku ...

100_6486.JPG

100_6487.JPG

100_6488.JPG

Odkaz ke komentáři

Další foto mého neštěstí ...  Kdo neví .... Tak i mně se bohužel stala taková nemilá událost .Při posledním  srazu v žamberku jsem byl s mojí bílou octou a při cestě zpět do prahy prostě octa přestala jet na 4 válce a já ji musel nechat ve Vamberku na benzínce .

Po sundání hlavy ,když už bylo jasné ,že na 4 válci není tlak bylo rozhodnuto .  čtvrtý píst prasknul  K.O.

Bohužel se při tomto štěstí jestě poškodil na 4 válci  blok motoru a proto musel celý motor ven a udělat celou generálku motoru .

 

100_6433.JPG

100_6429.JPG

100_6430.JPG

100_6431.JPG

100_6425.JPG

100_6422.JPG

100_6432.JPG

100_6427.JPG

100_6428.JPG

100_6424.JPG

100_6421.JPG

100_6426.JPG

Odkaz ke komentáři

Momentální fáze , Motor po kompletní G.O.  Což znamená ,výbrus bloku ,nové písty,kroužky,čepy,ložiska šrouby, těsnění ,přebroušen kliky,

Přebroušení hlavy,nové vodíta,sada ventilů atd.

Rovnou se s repasovalo turbo ,nové rozvody + V.P. oprava olejové vany,přeměření střiku atd ...

Už mě čeká tu obludu narvat zpět do auta

100_6480.JPG

100_6479.JPG

100_6481.JPG

100_6484.JPG

100_6485.JPG

100_6477.JPG

100_6482.JPG

100_6478.JPG

100_6483.JPG

Odkaz ke komentáři
před 17 hodinami, Martin_TDi napsal:

Klobou dolů Garny, moc pěkná a důkladná repase ! :palec: Toto je velmi nemilá zkušenost, která nikdy nikoho nepotěší.

Hele co to máš za typ turba? To není origo že? Zdá se mi nějaké větší.

Ahoj děkuji ... Bohužel ..............     motor má prostě o 100 koní víc než série , takže něco ,že odejde tak stím se počítalo . A ještě stím autem moc nejezdím , tak to taky není moc dobrý no ...

Turbo ... jj speciální hybrid , postaveno na 200 koní 500 krouták

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...