Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

Petre vitej na novem a lepsim foru! ;) Tam to umira...

 

A rovnou dotaz, vyrval jsem o vikendu v prirode posledni kus krytu pod motorem (respektive ty plastovy parodie na kryt), ma cenu to tam davat zpatky, pripadne porizovat tezsi kovovej? Myslim, jestli hrozi, ze tomu nekde dam velkou ranu... pac ten kus plastu to podle me nemuze ochranit...

Odkaz ke komentáři

tak konečně je to tu .. new car ... nové rodinné vozidlo se představuje... jedná se o octu I .. model 2003 1.9 tdi 81 kw.. najeto 126 000 černé combi skoro v plné ...

 

Takže k autu . výbava jak bylo psáno jedná se o limitovanou serii busines .. srříbrné doplnky :sedačky plus plasty okolo radia ,popelník atd..

model elegance .. 4xel okna ,el zrcátka,centrál ,klimatron ,4x air,vyh.sedačky,ASR,dešt sensor,kožený paket,multigunkční volant,maxidot,park asistent,

dvojtá podlaha v kufru,kola elegance 15 Al, radio CD symphony.. na foto ještě není .. plus dodáno nové xenony ,nové blikače...RS nárazník .. ostřik světel , kontrola hladiny ostřik,

 

na autě jsou nové rozvody,vodní pumpa,volnoběžka altíku,turbo a spojka ... plus ložiska přední ,nové okno čelní a samo náplně vše.. olej vše fílty,klima,servo,kamaliny .. auto prostě sednout a jet..

 

Folie černé mimo předních dveřích ....

 

No popravdě je to tak ,že auto je tet hotové a tudíš jsem se rozhodl ,že je i na prodej .. takže kdo by mněl zájem tak více info a cena je na známem telefonu 777005887 ... garny

101_1691.JPG

101_1692.JPG

101_1693.JPG

101_1694.JPG

101_1695.JPG

101_1696.JPG

101_1697.JPG

101_1698.JPG

101_1699.JPG

101_1700.JPG

101_1701.JPG

101_1702.JPG

101_1703.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ja ti chtel proste zaridit jedno bezstarostny odpoledne kdy necumis do motoru a nehledas zavady ;))) Jinak ten plech po dovoleny uz takhle pekne velorexove nevypada ;) Ted mi doslo ja ti zaridim rodinnou pohodu s juniorem, cigarko, kavicku a ty po me chces potom jeste chechtaky?! :palec: :P

Odkaz ke komentáři
Ja ti chtel proste zaridit jedno bezstarostny odpoledne kdy necumis do motoru a nehledas zavady ;))) Jinak ten plech po dovoleny uz takhle pekne velorexove nevypada :) Ted mi doslo ja ti zaridim rodinnou pohodu s juniorem, cigarko, kavicku a ty po me chces potom jeste chechtaky?! :rolleyes: :)

brzy č

cha cha eká no já ten plech taky lakoval .. jsem se divil takovej podrápanej no to si na auto nedám .. a tet je to ještě horší ... a tak mně čeká demontáž ..

budu muset dělat rozvody na svém .. :D

 

rodinnou pohodu si představuji trochu jinak pane .. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...