Přejít na obsah

sportovní podvozek


maca

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
Bazy: Kdo v tom dela a nepotrebuje na H&R vydelat, tak ti povi, ze cena H&R je zbytecne vysoka. Sezenes za lepsi cenu lepsi podvozky.

 

diky kluci za rady,

 

kluci a nevite o necem? nemate nejaky tip že bych se na to kouknul!! za H&R co jsem se dival v nemeckych kvalitnich obchodech tak cca 25 000.-

 

http://www.duw-shop.de/Tuning/Fahrwerk/H-R...1Z-oxid-11.html

 

ted je otazka jsou dva druhy dvou a jednoplaštový.. jedno plaštový je pry lepší z duvodu lepšího odvodu tepla!!?? vy mate jake?? chtel bych to další tyden objednavat... at jsem na rozkoši komplet :rolleyes:

 

rad si necham poradit

 

Díky

Odkaz ke komentáři
tento odsud ... po 3/4 roce vyměněn zadní levý na reklamaci ... ale HP je měkčí což je supr (asi stárnu :lol: ) a repas tlumiče u HP za litr nemá konkurenci = to je na doživotí B)

 

reklamaci?? hmm B) ty más dvouplastový s tim mužou byt problemy jsem slyšel ale jinak vypadají dobře!!! pro mě by seděl tady ten http://www.escape6.cz/podvozky/vyskove-sta...ombi-vc.-RS-1Z/ ale moc se mi nelibi :D z německa vypadají lépe :D uvidíme co vykutím

Odkaz ke komentáři
dej na radu Kroza, vem HP, komfortnější a nebudeš řešit co s tím, až ti tlumiče odejdou opotřebením, možnost repase HP je bezkonkurenční, protože kupovat co 50.000 km novej podvozek není zrovna výhra

 

HP?? :lol: nebo H&R B) díky za názor

Upraveno uživatelem Bazy
Odkaz ke komentáři

HP streetove podvozky nestoja za vela,H&R je uz troska ina kava,mimochodom,kazdy normalny predajca ma zaruku 24 mesiacov,tak absolutne nechapem,preco ich davate repasovat,mimochodom,to ze ich davate tak casto reklamovat svedci o kvalite! mame odskusany podvozok od KW a vydrz 150 000 km,potom sa auto predalo,takze repas po 50tisicoch je smiesny,tolko vydrzia nemecke podvozky nizsej a strednej triedy v cene do 400€

Odkaz ke komentáři
no tak jasně, záruka je jedna věc a kvalita cest druhá věc, reklamují se právě i HR-ka, vím i o problémech s KW, pokud dáš štelovák a nízké pružiny, tak tlumiče trpí a jak píšu, na našich cestách tedy dost,

 

JARDO: A TY MAS JAKY PODVOZEK??

 

CO ŘÍKATE NA LOWTEC? NEVYPADA ŠPATNĚ :lol:

Odkaz ke komentáři

to asi preto ze ine podvozky ani nejazdite a riesite dookolecka tie iste :-) keby ste skusili sem tam aj nieco nove,v lepsich cenach,alebo jazdili tych podvozkov viacej,tak by ste vedeli porovnavat,presne pisem co som minule hovoril aj Houmikovi,uplne zbytocne tu riesite podvozky za 1000€,v zivote nevyuzijete jeho vlastnosti a su aj ine znacky,kvalitne a za ine peniaze,niektori tu nemecke znacky ako Lowtec a Vogtland ani nepoznate,pritom vyrabaju spickovu podvozkovu techniku,napriklad Vogtland vyraba struny pre niektore automobilky do prvovyroby,a Lowtec dokonca robi aj motosport,to take znacky ako AP,Weitec,FK,JOM ani z daleka nemaju take skusenosti vo vyrobe podvozkov :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...